Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 212 evo beleférne ebbe a...

212 evo beleférne ebbe a házba? Valakinek tapasztalat? (X1 predator)

Figyelt kérdés

Üdv PCX-en veszem gépemet az utolsó kérdés a ház, sokat a 212 evo miatt lőttem ki (159mm), most kinéztem egy házat:

[link]


Itt max cpu hűtő magasság: 158 mm (mintha direkt fel akarna húzni:D)


Kérdés: vajön beleférne? vagy feszülne? Előre is köszi:)



2014. dec. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát látatlanban egy gépépítésnél ilyen méretügyi dolgokat a legnehezebb megtippelni. 159mm a hűtő magassága a gyártó szerint, a ház pedig 190mm széles, a 190-ből még lejön az alaplap és a rögzítéséből adódó helyveszteség.

Látatlanban biztosat mondani nem tudok, de szerintem ha be is fér akkor is épp csak, lehet érdemesebb lenne nagyobb házat nézned, a jövőben egy nagyobb házzal jobban járnál, ha új géped lesz legalább házat nem kell cserélned. Ezek a midi tornyok manapság egyre több esetben szűkösek a gond az, hogy a nagyobb méretű házak rendre drágábbak. Esetleg ajánlhatom ezt a házat:

[link]

2014. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ:)

igazából nem kapkodok el semmit, 2-3 hónapja tervezem komolyabban h veszek, de már jó ideje gyüjtök rá.

Zalman-ból még a z9 u3 és a z12 plus-t néztem, csak a predator már elég régóta tetszett :D

bosszantó, hogy egy nagyobb esetleg drágább háznál is már voltam úgy hogy nem fért bele, ha jól emlékszem a Thermaltake Urban S31, 24k Ft, mellette 206mm széles mégis 155mm max cpu hütőt irtak, pedig az nagyon tetszett kiadtamvolna a pluszt.


azért még várom a válaszokat háthavalakinek van tapasztalata :D (iponon olvastam h volt aki egy163mm-es hűtőt tett bele ésmégis felment az oldala)


ment a zöld:)

2014. dec. 8. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy iponon fel lehet e venni a kapcsolatot a hozzászólókkal, de ha igen mindenképp próbáld elérni a csávót, aki írt, én is egyébként most veszek pc-t, karácsonyra átérzem a nehézségeid én is egy hónapja csak olvasgatok, de már nagyjából összeállt a dolog :)
2014. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!