Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A ZyXel NAS-ok sokkal rosszabb...

A ZyXel NAS-ok sokkal rosszabbak, mint a Synology termékei?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 21:07
 1/6 anonim válasza:
Ég és föld, ha a szoftver tudását nézzük. A Synology-ban az a profi.
2014. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ég és föld nem lehet, ha az alatt a két végletet érted, mert máshol meg a D-link és a ZyXel közti szakadékot domborították ki. Akkor a D-Link a béka segge allatt, azaz a föld alatt van?
2014. dec. 13. 13:47
 3/6 anonim válasza:
nekem már volt sok szerverem de Synology termékek legjobbak !!!
2014. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, hogy azok a legjobbak, de arra nincsen pénzem, és nem is kell semmi különleges funkció, csak annyi, hogy lehetőleg működjön. Szóval egyel rosszabb kategóriából mi a legjobb, nem tudását, hanem minőségét tekintve!?
2014. dec. 16. 09:07
 5/6 anonim válasza:
legolcsóbb ZyXEL NSA310S 60 € ami egy foss nas szerintem.de már 88 € kapsz Synology DS115j ami ég és föld különbség kettő között hidd el.kicsit még várj gyüjtöges meg éri híd el !
2014. dec. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mitől fos? Mit tud a Synology? a specifikációjából nem látom a nagy különbséget és arra is csak 2 év gari van.
2014. dec. 16. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!