Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nas szervert ajánlotok...

Milyen nas szervert ajánlotok otthonra?

Figyelt kérdés
Film streamingelés, dlna, lg smart tv-n letudjam játszani a filmeket és telon ugyszintén, és bittorrentre használnám. Olyan nas kellene ami ezeket tudja és a 120 as upc netemet ki tudja használni letöltésnél. Synology ami nagyon megtetszett olvasgattam róla és jónak tűnik, de nem tudom mennyi torrentet lehet vele seedelni és letölteni.

2014. márc. 7. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ár?
2014. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
max 70
2014. márc. 7. 19:30
 3/3 anonim válasza:

Nekem Synology 213air van, mondjuk az 95 lemez nélkül de nagyon király. Amit nem tud az nem is kell... :)


Torrent mint állat (fel/le limitet lehet állítani időszakokra), VPN, DLNA, Mail szerver, stb.


Komolyan mondom észre lehet venni a villanyszámlán (pozitív értelemben) hogy nem megy a PC egész nap torrent miatt csak a NAS.

2014. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!