Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most mi a legerősebb videokárt...

Most mi a legerősebb videokártya, RAM, proci?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Jó hogy odaírtad minden elé hogy szerinted, mert tényleg csak szerinted.
2010. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket a harcokat nvidia és ati fronton, tény atinak van már egy dx11 .es nagyágyú kártyája az 5970 egyébként nvidiát sem kell leírni biztos a sok időhúzásból kisül valami jó is, egyébként meg vegyél xbox 360-at :) Gép meg elég egy középkategóriás is, vagy inkább egy olcsó noti.

Pl. eee pc , msi wind.

2010. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

egyetértek. =) bár nekem csak ps2-m van,

meg inkább gépezek. szerintem ez a kérdés alapbol

nem jó. tényleg attól függ h kinek mi jön be. meg h ottvan

a nvidiánál a physx. ami szerintem azért egy jó dolog.

bár én nvidiás vagyok, nem kezdek el itt izélni h az ati

szarabb. az ati meg lehet h másban jobb. ez attól függ hogy

kinek milyen dolgok kellenek. nv-nél a legujabb a 295GTX.

teljesítményileg... nem néztem utána.

atinál meg nemtudom

gondolom az amit irtak. =)

ne hagyd hogy más válasszon helyetted =)

ha venni akarsz valamit akkor a neked legjobbat

válaszd =)

2010. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Sok ATI, és sok nVidia kártyám volt már... Nem mondom, hogy az ati rossz, de inkább az nvidia. A 6600GT óta az Ati a nyomába sem ér, ha játszani akarsz. Pár játék van, ami az ati-kat részesíti előnyben, de több gamma elején találkozol az nVidia logoval. Nekem AMD konfigom van, de ebbe is nvidiát vettem, ati-val nem értem el ezt a teljesítményt. Mindenki szeresse amit akar, én továbbra is az nvidiára bólintok!
2010. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb egy 32-es integráltam van, na ez a legjobb akkor is!!XDXD (még csak csatlakozó és erős táp sem kell hozzá!! XDXDXDXDXD :D:D:D:D:D:D

:P:P

2010. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Hogy vagy??? ***** válasza:

Én most egy Gigabyte Radeon HD6870-et használok (WindForce 3X) erős kártya, legalábbis nekem :) De a legerősebb az bizony a Radeon HD5970 és/vagy HD6990 :) Ramoknál Kingston, Kingmax, Corsair... stb. Procinál Intel i7 azt kell, hogy mondjam bár én most AMD-t használok.


Vitatkozásba belekezdek én is. :) Ati vs. nVidia!

Igaz 2010 Februárjába lett feltéve a kérdés de mostanában az Ati kártyák erősebbek, nézzük csak meg a Radeon 7xxx szériát! :) DE!!!! az nVidiának van egy különlegessége amit egy Ati kártya se tud, ez pedig a PhysX! :) Ati-nál meg ott van az Eyefinity. (bár ezt már az nVidia is megtudja csinálni de oda kell 2 nVidia kártya)

Ati kártyák kevesebb hőt generálnak, olcsóbbak* és kisebb a fogyasztásuk, mint az nVidiának, viszont szinte minden játékot nVidia mellé tesztelnek.

Döntse el mindenki kinek mi a jó és , hogy mire kell!!! :)

1998-as évekhez képest a mostani összes videókártya csúcs szuper!


* - nem minden esetben igaz

2012. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!