Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi hardverek egy...

Az alábbi hardverek egy laptopban mennyire jók a mai komolyabb játékokhoz?

Figyelt kérdés

(pl: Battlefield4,Far Cry 4, stb.)

Hardverek:

Intel Core i7-4700HQ

8GB/1600MHZ

NVIDIA GeForce GT750 4GB



2014. dec. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

gt750, inkább egy gtx960m


Laptop alapvetően nem játékra van szánva. Inkább egy asztali, mert ez is kerülhet v 250be, jobbat/erősebbet kapsz ezért az árért.


Far Cry 4 nem max grafikán, de el fog futni.

2014. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azt aláírom, hogy egy laptop nem játékra van, de egy 4GB-os vk és egy új i7-es proci nem elég ? (elég laikus vagyok a témában)
2014. dec. 9. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

a 4GB videokártyánál semmit nem jelent. Lehetne az 2 gb is, a videokártya órajele legyen gyors játéknál.


Ott van a titanZ, 12 GB ram, csak az órajele döglődik 700 MHz-en. Mivel neked játékra kell, nem árt, ha pörög az órajel és nem csak a memória átvitel a gyors.


i7, az jó, de az órajele ennek is csak 2.4, turbóval 3.4, ami már szép, csak ez meg olyan remek hőt fog termelni neked a kártyával együtt játékoknál (pl FC4), hogy mellé rakhatsz egy 120 centis ventilátort teljes sebességgel, az talán lehűti.


Nem azt mondom, hogy nem fogsz tudni ezzel játszani, mert viszi a játékokat, csak ne lepődj meg, ha óránként elszáll az egész gép (ha szerencséd van nem ég ki semmi), mert túlhevül.


Nekem is volt gamer laptopom, Crysis 2-t pályánként le kellett állítani, különben elszállt a hőtől. Tojást rávertem volna a billre simán megsül 1 perc alatt.


Kis helyen nagy teljesítmény, nem is az a szuper szellőzés, vigyázz vele.

2014. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem köszi!

És ha pl. a gameket nem highon,sem mediumon, hanem mindig lowon nyomom akkor nem lesz gond ugye?

mert mostani laptopom is viszi pl a far cry 4-et, de picikét akadozik,és azért érzem,h termeli a hőt(amugy minden legalacsonyabb szinten van ennél is)

2014. dec. 9. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod hűteni, ultrán is tolhatod. Csak szerezz be valami jó nagy ventilátort hozzá nyárra mert szét fog sülni 30-35 fokban.
2014. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de a mostanival az a baj,h oké, hogy melegszik, de még low-on se viszi el akadás nélkül a játékokat, ettől félek,ha vennék egy újat
2014. dec. 10. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!