Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg van különbség gamer...

Tényleg van különbség gamer és egyéb használatra szánt hardverek között?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem csak bullshit? Létezik programozó egér vagy mérnök egér is? Jó, egérnél még valamennyire értem is, hogy FPS célzásnál valamire biztos jó a többlet súly például, de a billentyűzetet passzolom mi lehet különleges rajta.
2014. dec. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Többnyire a plusz gombok a döntők gamer billeknél (és egereknél is talán, ott még a fogását tippelem), meg jellemzően az olyanok kapnak külön szoftvert és különlegesebb háttérvilágítást.
2014. dec. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
100%

Van. Ez pl nehezen mondható gamernek: [link] Ugyanakkor egy mérnök v. grafikus lényegesen jobban tudná használni, mint egy hagyományos 3-5 gombos egeret.

Aztán persze vannak azok a termékek, amik csak annyira gamerek, mint én (MC-nél leragadtam). Ráragasztják, hogy gamer, aztán tesznek rá pár indokolatlan ledet és a buták meg megveszik.


Más területen pl ott vannak az olyan hasznos kiegészítők, mint a dupla ethernet v. dedikált ethernet kártya, ami elősegíti a játék élményt, és vannak az olyanok, amik csak mutogatni valók. (tölténytár alakú hűtőborda borítás)

2014. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg van különbség gamer és egyéb használatra szánt hardverek között?

Úgy értem, nem csak bullshit? Létezik programozó egér vagy mérnök egér is? Jó, egérnél még valamennyire értem is, hogy FPS célzásnál valamire biztos jó a többlet súly például, de a billentyűzetet passzolom mi lehet különleges rajta.


hihihihihihihihi

2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán építő jellegű hozzászólás volt.... (Első voltam)
2014. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egereknél jellemzően nagyobb a DPI ("érzékenység")


Billentyűzetek közül a mechanikus sokkal kényelmesebb állítólag, mint a membrános, de nagyon drágák, és nekem még nem volt lehetőségem kipróbálni.

Meg még gyakran le lehet tiltani a Windows gombokat.

2018. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!