Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer Aspire vagy ASUS?

Wolfa kérdése:

Acer Aspire vagy ASUS?

Figyelt kérdés

2laptopot néztem ki(150-180között)

és az lenne a kérdésem,h melyik lenne jobb játékra+renderelésre+vid.szerlesztésre!

Acer Aspire E5-572G-59D7

vagy

ASUS X750LN-T4048D


Inkább asus-t venném,mert én nagyonis megbízhatónak találom(tapasztalat),meg Ice Cool,InstantOn,SmartLogin,SonicMaster és iyen finomságok miatt szeretném!

Olyan hideg az acer mint az asus(játékközben is!)?szóval jó anyagból van?Valaki esetleg tapasztalata valamelyikkel,vagy hasonlóval?

Csak az a szempont érdekel,h jó teljesítménye,hütése,hangzása legyen!Persze jól tudjak játszani,viditszerkeszteni,meg renderelni.

súly,meg akku stb. ilyen szempont nem nagyon érdekel!

Elöre köszönöm mindenkinek aki végigolvasta és válaszol!:)



2014. dec. 8. 23:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Fura,de abszolút nem mondható még forrónak sem. Nyilván melegszik, de elenyészően, főleg hogy milyen erőforrás igényes játekokat futtatok.
2014. dec. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Akkor megint nem tudom,h melyiket :(....

Akkor melyik a megbízhatóbb?Melyiknek jobb a szervize?

2014. dec. 11. 14:44
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom szerintem a típustól függ. Nekem eléggé gyenge gép amit írtam.
2014. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az gt 840m sehol nem viszi maxon a crysis 3 -at... még 800x600 ben sem !!!!!30 minimum fps-t kétlem hogy ki tud préselni elég csak a youtube videókat megnézni ahol 20 alatti fps-ek is születnek és ez még csak hd med-hige graf..
2014. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nem panaszkodom az acer-re. Tény, hogy a hűtése nem a legjobb, viszont ár/érték arányban elég jó. Ha fontos a jó hűtés akkor inkább asus. (bár megmondom őszintén, ha odaülsz az asztalhoz nincs vele gond. az ágyban a csajoddal játssz ne a laptoppal :D)

a teljesítmény vitából pedig kiszállok. ez egy szubjektív dolog hogy kinek mire van igénye. játékok terén pedig nincs tapasztalatom.

az viszont elgondolkodtató, hogy két éve: 4GB ram; nvidia 630m + 2. generációs i3 proci (gigabites lan + 5ghz-es wifi vevő + usb3, stb...) 135-ért! ilyen ár érték arányban nem tudtál volna másik laptopot ajánlani


ellenben az is tény, hogy két év elteltével meglehetősen zajos a procihűtő. (szétszedtem, teljesen tiszta) úgy tűnik mintha kikopott volna. 17e bele egy másik...

2014. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nekem ,mind1.

Nem játszanék crysis3-al...


wdhun:

1.Arra még pár évet várnom kellene,h az ágyban ott a csaj lehessen xd

2.Akkor szerintem az asus-t veszem,úgyis a vga számít játékban,a acer-ba i5 m-es proc van,asus meg u-s.

Ja és 6cellás,ezért is gondolkodtam az acer-en.

Majd meglátjuk,most annak is örülnék,ha kapnék egyáltalán laptopot :).

Thx minden válaszolónak,a tapasztalatok még jöhetnek,béke mindenkinek!

2014. dec. 11. 23:59
 17/19 anonim ***** válasza:
régebben az acer olcsóbban adott jobb vga-val felszerelt gépezetet ami akkoriban jól kompenzált.most meg majdnem hogy egy árban adja a nagyobb márkák mellet a trabiját ami már tényleg csak "trabi " (nem esztrás )nem tudom hova lett ekkora képű az acer de tény hogy még melegednek a cuccaik és ezért nem ér fel egy asusal .
2014. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak.

Akkor az ASUS melett döntök,amúgyis abban a márkában bízom a legjobban,csak megkérdeztem :).

2014. dec. 12. 15:10
 19/19 anonim ***** válasza:
Na meglett a laptop?
2015. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!