Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell telepíteni egy...

Hogyan kell telepíteni egy FORCE FEEDBACK kormányt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kölcsön kaptam egy Force feedback kormányt (semmi más adatát nem tudom), és szeretném használni az EURO TRACK szimulátorhoz. Ha bedugom az usb-csatlakozóját a gépbe, hallom azt a bizonyos hangot, ami az új eszközt jelenti, de a gép fel sem ismeri. Telepítő cd-m nincs hozzá, fogalmam sincs mit tehetnék. Tud valaki segíteni? Előre bocsátom, hogy absolute amatőr vagyok az ilyesmiben, kérlek magyarul mondjátok el a teendőket..:)

Köszönöm!


2010. jan. 31. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, ezesetben vagy megpróbálod megkereseni az interneten a szükséges illesztőprogramot a eszköz pontos típusa alapján, és letölteni, vagy mellőznöd kell a használatát.

Google-ben vmi ilyesmivel próbálkozhatsz:

"Gyártó típusnév-vagy-típusszám" driver download


Ezután egy keveset bogarászni kell a találatok közt, amíg megtalálod a megfelelőt, amely az operációs rendszeredhez is illik (Gyanítom, XP)

Letöltöd a telepítőt, elindítod, és onnantól már meg kell tudnod oldani.


Esetleg (ez volna a jobb megoldás) CD-t is kérsz az eszközhöz, és arról telepíted.


Ha valami esetleg nem volt tiszta, dobj egy emilt.

2010. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de ma megkértem a barátom, aki jóval jobban ért ehhez, mint én, és azt mondta, hogy nincs fenn a neten a szükséges driver..Telepítő cd-re esély sincs, mert tuti elkallódott, szóval asszem lemondok a kormányozgatásról...:)

Azért köszönöm!

2010. febr. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!