Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XFX videókártyát édemes...

XFX videókártyát édemes venni? Mennyire minőségi?

Figyelt kérdés
1 év garanciával érdemes bevállalni ?

2014. dec. 4. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
R9 280x-re gondoltam
2014. dec. 4. 10:41
 2/6 anonim ***** válasza:

Kiválló kártyákat gyárt,de az 1 év garancia akkor is 1 év garancia.


Ha ezt vállalod,illetve azt,hogy később így csak olcsóbban tudod eladni,akkor vedd meg nyugodtan.


XFX,TUL corp. kártyák (Club3D,Powercolor,VTX3D) kiválló minőségűek,csak itthon kevésbé ismertek.


Előbb vennék XFX/Powercolor 280X-t,mint Asus-t.

2014. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. dec. 4. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:
garancia max 1-2 ezret vesz le az árból .
2014. dec. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
Azért kicsit többet, mint 1-2 ezret. Csak nézz rá egy Asus R9 280X-re, meg egy XFX-re. XFX volt / van 70k alatt, és nem hibás, viszont csak 1 év garivan rá (az esetek többségében). Asusnál nem tartom kizártnak, hogy meg kell fizetni a nevét is, mert 80k azért csak drága érte, hiszen már 96k ért lehet vinni az R9 290-eket, amik lényegesen jobbak és erősebbek. Na meg nem is VRAM hibásak, nincs baj a hűtésükkel.
2014. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hidd el én is benne vagyok a bizniszbe az igaz hogy mindenki szereti a garit de nem fog rá bőségesen annyi pluszt fizetni mert 2-3 év gari van még a kártyán .az meg hogy asus meg xfx ne keverjük ide mert a márkát fizeted meg többért asus esetén talán picivel jobb hűtést na de ez akkor sem a gari..
2014. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!