Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a veszélyek egy gép...

Mik a veszélyek egy gép összerakásánál?

Figyelt kérdés
Megvettem mindent az új gépemhez, de aki a helyben lakik az elkérne érte 5ezer ft-ot hogy összerakja, és nem szeretnék még erre is költeni. Mennyire nehéz és milyen veszélyei vannak egy gép összerakásának?
2014. dec. 3. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor ne sajnálj rá 5 ezer Ft-ot. A rendszert hogy akarod felrakni, ha a gépösszeszereléshez se értesz? Gondolom az is profin mehet...


Én se tudok autót szerelni, ezért viszem szerelőhöz, akinek kiperkálom a pénzt, amit elkér érte.

2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Huncutpicur válasza:
Ha minden új, akkor ahhoz jár egy útmutató, meg nem ártana hozzá egy kis angol tudás. Nem egy nagy ördöngösség, elrontani benne dolgokat nem lehet. Rengeteg gépet raktam már össze, köztük volt vízhűtéses rendszer is. Ha az útmutatót követed, akkor nem lehet belőle gond.
2014. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a pénz semmi ahhoz képest, amit akkor fogsz fizetni, ha elrontasz valamit.
2014. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

De egyébként én nem is vállalnék úgy gépösszeszerelést, hogy ide adják nekem, hogy rakjam össze, mert ha a felhasználó valamit elbszott, és nálam derül ki gépösszerakáskor, hogy szar a hardver, akkor én leszek érte a hibás.

Csak olyat raknék össze, amit én vettem meg, és tudom, hogy szakértő kezekben volt.

2014. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#2: ha rengeteg gépet raktál össze, akkor valószínű azt is tudod, hogy milyen veszélyek lehetnek a hardverek szempontjából, amik ugyan nincsenek leírva a kézikönyvben, vagy ha le van írva, akkor pont azt az apró betűs részt nem fogja senki elolvasni. De ha még el is olvassa, szaktudás nélkül nem lehet odafigyelni mindenre.
2014. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok egy újabb szar rágásból jeles....a géphez nem ért de azért kockáztatod h tökre teszed h spórol
2014. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Huncutpicur válasza:
Véleményem szerint 5000 forint igencsak sok arra a háromnegyed, max. teljes egy órára.
2014. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igazából, hardverekhez értek, jó pár videót is néztem gép összerakásról, csak bizonytalan vagyok és arra vagyok kíváncsi hogy mire kell odafigyelnem
2014. dec. 3. 20:24
 9/13 Huncutpicur válasza:
Amire odafigyelek, az a pasztázás: Ne legyen túl sok, de azért kevés se legyen, illetve kábelek bekötése és azok elvezetése a gépházban található kábelmenedzsment segítségével.
2014. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Keress egy ismerőst, aki csinált már ilyet és csináld meg vele együtt!

Valóban nehéz elcseszni, ha volt már a kezedben csavarhúzó, akkor elboldogulsz vele. ESD-re, pasztázásra, proci megfelelő behelyezésére figyelni kell, meg a szerelés előtt olvass el pár írást a témában, van ezer meg egy jó magyar leírás ehhez a neten.

G.

2014. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!