Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet a számítógépem?

Mennyit érhet a számítógépem?

Figyelt kérdés

Gépház: Dell Dimension 5150

Processzor: Intel Pentium 4 CPU 3.00GHZ

Ram: 2GB

CD író olvasó van benne

7 USB Port

3 winchester: 1.ben XP van (kapacitás: 74,2 GB), 2.-ban Vista (kapacitás: 46,3 GB) és a 3. az csak egy winyo 294 GB-tal.

A gép 2 éves, teljesen megtűrt állapotban van.

Akkor van hozzá (ezt nem biztos hogy eladnám) egy Dell hangfalkészlet, 4 hangfallal amiből az egyik nagyon kotyog a talpáról de attól még nagyon jól működik, egy magashang-hangfal és egy mélynyomó.

És egy Samsung syncmaster 957mb 17 colos monitor.

Anno 300valahányezetért vettem.


2010. jan. 30. 22:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. XD hát 600e-t biztos nem fogok kiadni mert alapból nem adnék ki meg amúgy sincs... Csak hát gondoltam.. hogy ér még azért ez a gép a nem is olyan régi árából még legalább egy 100e-t és akkor úgy nagy nehezen össze tudnám kaparni a 325e-t a 21,5" imacre.
2010. jan. 30. 22:40
 12/17 czibles ***** válasza:
ha már leakarod cserélni miért nem próbálod ki elöbb valamelyik linux disztrót? és lehet, hogy megspórolnál 600k-t.
2010. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
600e-t mindenképp megfogok mivel mint mondtam nem veszek olyat... linux.. pff.. tudom mindenki azt dicséri mert hogy az milyen jó.. hát én nekem nem tetszik.. nekem machintos kell.
2010. jan. 30. 22:47
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg arról nem is beszélve hogy itt most nem az számít hogy mennyibe kerül egy mac... hanem hogy mennyivel jobb mint a windows.. nekem nem kell 50-200e ftból összedobott gép ami max egy évig bírja.
2010. jan. 30. 23:11
 15/17 anonim ***** válasza:

"A gép 2 éves"


Aham, igen, csak éppen a processzor meg az alaplap meg a többi 2004-ben lett legyártva, szóval hacsak nem 2006-ot írunk, akkor hazudsz, mint a vízfolyás. Méghogy 300 rongyért vetted... Ez most vagy megint kamu, vagy alaposan át lettél b*szva.

2010. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát nemtom mennyit ér a géped én egy 30 35-öt at adnék érte viszont az apple vásárlás az nagyon dicséretes mostis a macbookomról írok életem legjobb döntése volt :) még sose fagyott le, semmi hibaüzenet, és minden fontos progira van mac-es verzió ami még jobb is, windowsos progikat is futtathatsz bootcamppel felraksz akármilyen winfost és elindításkor kiválasthatod h melyik oprendszert indítsa.. úgy gta 4 eztem is szal minden müxik.. ha csak kis progi akkor virtuális pc: parellels olyan hogy az asztalod mac-es és simán winowsos ablakba jönnek be a wines programok...mind a 2 egyszerre fut. szóval nagyon megéri, élmény vele dolgozni. ha sajnálod rá a pénzt hozasd be ismerősel külföldről úgy 100000 rel olcsóbb és világgaranciás szóval bárhol szó nélkül megjavítják. ha kérdésed van akk grittapeti@hotmail.com
2010. jan. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti.. hát 300e-ért vettem a házimozi cuccal együtt.. mert annyi volt.. most h két éves.. most itt lehet hogy hazudtam.. nem tudom már én se igazából.. nem olyan régen annyit tudok pontosan. de hogy 300e az igaz. Utolsó köszi szépen :DD nagyon rendes tőled, gondolom ez a cím az msned szóval felveszlek ha nem baj.
2010. jan. 31. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!