Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri Radeon videokártyát venni?

Megéri Radeon videokártyát venni?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszakat olvasok a Radeonról, hogy rossz a hűtésük, hangosak, meg hogy Nvidia sokkal jobban megéri. Igaz ez? Gondolok itt pl arra hogy jobban megérné újonnan egy GTX 760 mint használtan egy R9 280X? (mindegyik 60k körül mozog)


Illetve még annyi, hogy ehhez a TV-hez hozzá lehet kötni számítógépet? [link]

Illetve ha igen, akkor HDMI kábellel?

+ milyen programmal lehetne élesebbé tenni a képet ha TV-n gépezek?...mert egyszer összekötöttem a laptopomat a TV-vel és kb 1 méterről nézve csak pixeleket láttam.



2014. nov. 29. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy 16:9

Minek lessem a két marha vastag fekete sávot a kép szélén.

2014. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De akkor ha 4:3-ba leveszem akkor kicsit jobb lesz a kép, nem?
2014. nov. 29. 17:41
 13/14 anonim ***** válasza:
Te látod, én nem állítgatom 4:3-ra. Minek a nagy TV, ha a felén csak feketeséget nézek...
2014. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan erre vettem a nagy tv-t hogy monitornak használjam, hanem arra hogy tv-t nézzek. De most mivel veszek gépet, ezért monitorként is használnám, és azt szeretnék hogy minél szebb legyen a kép. Monitorra sajnos nincs pénzem... És gondolom ha kisebb a kép, akkor nem lesz annyira pixeles.
2014. nov. 29. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!