Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell húzni a procit?

Hogyan kell húzni a procit?

Figyelt kérdés

Intel Core 2 Duo procsszorom van Asus P5K alaplappal,

Valaki leirná pontosan hogy mit mire kell állítani ? max. teljesítményt akarom kihozni belőle.

Köszönöm !


2014. nov. 29. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egy jó hűtővel

fsb x szorzó = cpu frekvencia

2014. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

az "X" az egy szorzójel és nem betű! :)

tehát igy gondolkodj:

10 x 20 = 200


:D

2014. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak azt állítsam??
2014. nov. 29. 14:47
 4/15 T/Z ***** válasza:

Csak azt tudod, Core 2 processzorokban szorzót nem lehet állítani, csak FSB-t.


Milyen processzor?

2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Tengor ***** válasza:
A helyedben inkább semmit nem állítanék. Látszik, hogy nem értesz hozzá. Az alkatrészek megvédik ugyan magukat attól, ha a felhasználó butaságokat állít be, de mi van ha mégsem? Akkor elfüstöl valamid és lehet cserélni.
2014. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez a "nem értesz hozzá, ne csináld" szerintem nem jó hozzáállás, így nem is fogja tudni soha. Le kell szépen írni neki a mikéntjét, és mellé a kockázatokat is.
2014. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Látszik hogy nem értesz hozzá"....Gratulálok ,nyilván nem értek hozzá , mert ha értenék akkor nem tettem olna fel ezt a kérdést .... -.-Fuck Logic.Tudom h kockázatos de nembaj mert ugyis cserélem majd nemsokára a processzort meg az alaplapot is , majdnem az egész gépet csak most még ki akaom hozni ebbol a procibol a legjobbat.

Intel Core 2 Duo e 6750.

Megköszönném ha valaki lírná részletesen!!

2014. nov. 29. 15:51
 8/15 Tengor ***** válasza:
#6, #7, ha nem lenne a neten számtalan írás ebben a témában, akkor azt mondanám, hogy kérdezzen! De amikor hemzseg a net az ilyen témáktól és az illető nem tudja / lusta megkeresni, akkor az inkább ne fogjon bele.
2014. nov. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2014. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
képzeld rákerestem de nem mukodott valamiert nem tudom
2014. nov. 29. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!