Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Ps4-ről...

Mi a véleményetek a Ps4-ről meg a Xbox One-róla?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék venni egy új generációs konzol de nem tudom melyiket vegyem.Volt X360-om 4 évig,most meg van egy ps3-am ami 1 éve van nekem.Mind kettő tetszik nekem hallottam xOne-ról jót is rosszat is.A ps4-ről sok jót kevés rosszat.Melyik az erősebb hardver?Melyik nyújt szebb grafikát?Magyarországon melykiből van/adtak el többet?

2014. nov. 26. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Playstation 4-nek erősebb a hardvere, én azt ajánlom. Nekem sosem volt és valószínűleg nem is lesz konzolom, csak a pc érdekel.
2014. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sokat nem számít, hogy milyen vas van alatta, úgyis agyon optimalizálják őket és mindkettő ugyanolyan szép lesz. én am ps4-et ajánlom.
2014. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BM-Striker ***** válasza:
PS4-en általában nagyobb felbontásban futnak a multiplatform játékok.
2014. nov. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Xbox One-t vennék a Halo és a Forza sorozatok miatt, de a PS4-nek is rengeteg exkluzív címei vannak, ami csak arra jön ki. Nézelődj egy kicsit és amelyiknél jobban bejönnek a az exkluzív játékok, az alapján válassz.
2014. nov. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Felbontás és fps számban is LEGTÖBBSZÖR a ps4 tud jobbat(1080p/60fps stb).Tehát a multiplatformok szebbek rajta,az exkluzívok(uncharted,god of war,gran turismo még szebbek lesznek,nézd meg az előző generáció exkluzívait és válassz.
2014. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen igaz-igaz

És ps4-nek jobb a joysticka,és gondolom az az érintőpanel se véletlen van rajt. (Majd úgyis programoznak hozzá valamit)

2014. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bambusz44473: Szerintem épp az Xbox-nak jobb a Controller-e. Ez szubjektív... konkrét játékra én jobban szeretem a box-ét. Jelenleg Xbox 360-om és ps3-am is van, a következő generációból is szerintem meg fogom venni idővel mindkettőt, hiszen, aki mindegyik exkluzívokkal tolni akarja. :D De még így is olcsóbb, mint egy PC, persze nem most rögtön, de majd idővel...
2014. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindkettő jó. Én a megjelenéskor vettem ps4-et és bejött, de el kellett adnom anyagi okom miatt. Most jöttem helyre, így megint vettem egyet. (ugyan annyiért, mint amennyiért eladtam) A megjelenéskor béna kontrollere volt, amin hamar szétkopott a gumi, de azóta már új kontrollerek vannak hozzá, amik nem kopnak elvileg. Alapvetően az exkluzív játékok döntenek, hogy ki melyiket szeretné megvenni. PS4 egyben bluray lejátszó is, sajnos a játékok piszok drágák hozzá, így érdemes többször meggondolni, hogy melyikkel játszanánk szívesen
2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Xbox One


miért is:


Kezdjük azzal hogy az eladások miatt olcsóbb , 130 körüli árért kapsz mellé 3 játékot.


Éves szinten 5 ezerrel olcsóbb a live.


Kontrollere nekem jobban bejön ( eddig csak ps-em volt és igyis ezt irom)


Multiplatform játékoknál nem fogsz különbséget látni .. hiába ez az 1080p parasztvakitás nézd meg a COD-ot.... ott fullhd a ps de dobálja az fps számot mig boxon stabil 60. Plusz ha neked sas szemed van és észreveszed a 900p 1080p közötti különbséget kezet fogok veled.. ez annyira paarsztvakitós duma .... meg a 720 p ... kb pár játék van ahol ezt adja le a box de ez nem a box miatt van hanem a fejelsztők lusták... De mondom különbséget nem fogsz látni pláne ha csak boxon játszol...


hardver:


proci:


mindkettő ugyanaz AMD jaugar xbox 1.75 ghz , ps4 1.6


RAM : DDR5 ps DDR3 box... dox-ba van 32 MB eSRAM is .. eza kicsike szart ha a fejlesztők hozzáadját a 8 gb-hoz kb ps4 ddr5 szintjén kihozzák a gépből... :)


GPU: 1100 Shader vs 700 kb... bár nem értem hogy egy átlag ember ezeket hogy érzékeli :D


Szoval a lényeg hogy akármiylen hardver van mindkettőben ugyanugy fognak kinézni mindkettőn a játékok ... GTA V pl : Ps4 több a fű, nyövényzet, Boxon nagyobb a látóhatár..

de kb ennyi :D


Exkluzivok: PS4: Last of Us, Order ( bevallom kiprobáltam nem hoz nagy ujdonságot ... grafika azért van aki erre gerjed meg fogja venni) , Gran Turismo


Xbox: Forza, Halo, Sunset Overdrive , Quantum Break ( erre kiváncsi leszek ) stb stb


Emellett: Xbox hűtése jobb ( köszönhető hogy leszarták hogy néz ki csak legyen halk és jó hűtésű)


Ps4 hamarabb melegszik illetve valamennyivel hangosabb....


de összevetve semmi különbség nincs am közöttük. Akárhány olyan embert megkérdezel akinek mindkettő van megmondja ugyanezt. Sőt olyanrol is hallottam h valakinek megvan mindkettő de csak az ex cimek miatt veszi elő a ps-t .


Multiplatformban előző genben az xbox mindigis jobban nézett ki jobb fényhatások stb.


De a döntés a tied :D De kb különbség nincs közöttük


nekem volt ps1, ps2, ps3... most azért váltok boxra mert olcsóbb és a kontrollere nekembejön. ha lenne több pénzem vennék ps-t is. ennyi :D

2014. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2014. dec. 4. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!