Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek hogyan/mivel játszak?

Szerintetek hogyan/mivel játszak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem sosem volt konzolom, mindig PC-s voltam, de olyan igazi gamer PC-m sem volt még.


Most azon gondolkodok, hogy mit vegyek, mert:

Lenne pénzem jó gamer PC-re, és tartozékokra is.


De hiába, az a baj, hogy egyre több a kalózkodás, és egyre kevesebb hangsúlyt fektetnek a PC-re és így nem vagy csak jóval a konzol után jönnek ki (lásd: GTA V)


Persze ha PC-t vennék, arra is minden játékot megvennék, amit csak tehetek, mert már elegem van az összevissza PC-s világból, pedig mégis nekem az lenne alkalmasabb sok tekintetben.


Konzolon is ugye van kalózkodás, de attól félek hogy odáig fog fajulni, amíg a PC-t nagy ívben lesz*rják, de még ha nem is, sok a hacker, meg minden.

Ezért gondolkodtam azon, hogy kettéosztom a pénzt, az egyik feléből egy PC, a másikból konzol.

De a konzol drágábban jön ki hosszú távra sajnos.


Szerintetek a PC-re ugyanúgy kijönnek majd a játékok és nyugodtan lehet azt venni, és meg fogják tartani a PC minőséget a PC-s játékok is?


Mert ez nagyon zavaros nekem.

Szóval csak azért térnék konzolra, mert mivel játékra való, csak azzal fognak foglalkozni, és a PC tele lesz mindenféle hackerrel, no játék, pokollá fog változni.


Szerintetek a PC-nek van és lesz is hatalma legalább akkora mint egy konzolnak, és itt nem az optimalizálásra és a "direkt játékra való" mondatra gondolok, hanem a játékkínnálatra és a biztonságra?


Csak én látok rémeket vagy vegyek tényleg konzolt?



2014. nov. 24. 22:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Magyarán féltem a PC hatalmát és sorsát.
2014. nov. 24. 22:04
 2/12 anonim ***** válasza:

Kb semmit nem értek abból hogy pc esetében mitől is félsz, de mindegy. Ha nincs pénzed játékokra akkor vegyél PC-t. Ha van pénzed játékokra akkor konzolt. Szerintem.

Mondjuk van még pár szempont, én pl tavaly ps3-at vettem mert van egy csomó játék amivel játszani akartam, és pc-re sose jelent meg... ezek miatt megérte.

2014. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 T/Z ***** válasza:

Amíg az eladások megfelelnek, addig portolni fogják a játékokat PC-re is.


Odébb van az még, h ne jelenjenek meg PC-re a játékok.


Mindig is volt egy-két húzónév, ami csak konzolon jelent meg, de nem ebből kell kiindulni.

2014. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

2-es, igen, erre vártam választ hogy jön-e játék vagy nem, de ha odébb van, akkor oké.

2014. nov. 24. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem válts konzolra. Én kb 2003-tól hardcore PC gamer voltam. 1 hónappal ezelőtt vettem egy Xbox One-t és imádom. :) jobb a közösség, a játékokat meg használtan veszem, és igy annyira nem drága.
2014. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"meg fogják tartani a PC minőséget a PC-s játékok is?"

Már most se az igazi. Lásd pl. Watch Dogs, ami optimalizáció és játékélmény szempontjából is egy rakás szar. Azt veszem észre magamon, hogy egy régi (gta san andreas, Half Life 2, cs 1.6, nfs underground 2, cod 2) játék sokszor sokkal jobban leköt, mint egy mai. Az a baj, hogy mostanában többet törődnek a grafikával, mint a játékélménnyel. Az optimalizálatlanságról nem is beszélve. Az meg elég durva, hogy egy játék konzolon is akad (pl. AC: Unity). Én mindig is PC-s voltam és az is leszek, bár csak multi miatt veszek eredeti játékot.

2014. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen elszarják a játékpiacot, mivel nekik a pénz fontos, és mire figyel a hülyegyerek? A grafikára....

gratulálok....minden gyártónak.

Őszintén, sz*rok a grafikára, és a kontrollert is szeretem, szerintem ebből 100 hogy egy PS4 és mellé egy irodai gép lesz.

2014. nov. 24. 22:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy eldöntötted, hogy mit szeretnél. És ps4-re már van gta 5 is.
2014. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg az outlast az egy fő szempont volt így az xbox kilőve, meg amúgy is a PS4 sokkal jobban tetszik, meg szerintem már ebbe a konzolba az is egy mellékélmény hogy hobbid az is, hogy gyűjtöd a játékokat.


Karácsony este, kibontod az új játékot, berakod az új szagú lemezt, kézbe fogod azt a szexi kontrollert, leteszed magad, áhh, felbecsülhetetlen XD

2014. nov. 25. 00:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, számomra a karácsony hangulatát a családdal való együttlét adja, nem egy új játék, de te tudod :D

Amúgy nem kéne aludni? XD

2014. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!