Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek hogyan/mivel játszak?

Szerintetek hogyan/mivel játszak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem sosem volt konzolom, mindig PC-s voltam, de olyan igazi gamer PC-m sem volt még.


Most azon gondolkodok, hogy mit vegyek, mert:

Lenne pénzem jó gamer PC-re, és tartozékokra is.


De hiába, az a baj, hogy egyre több a kalózkodás, és egyre kevesebb hangsúlyt fektetnek a PC-re és így nem vagy csak jóval a konzol után jönnek ki (lásd: GTA V)


Persze ha PC-t vennék, arra is minden játékot megvennék, amit csak tehetek, mert már elegem van az összevissza PC-s világból, pedig mégis nekem az lenne alkalmasabb sok tekintetben.


Konzolon is ugye van kalózkodás, de attól félek hogy odáig fog fajulni, amíg a PC-t nagy ívben lesz*rják, de még ha nem is, sok a hacker, meg minden.

Ezért gondolkodtam azon, hogy kettéosztom a pénzt, az egyik feléből egy PC, a másikból konzol.

De a konzol drágábban jön ki hosszú távra sajnos.


Szerintetek a PC-re ugyanúgy kijönnek majd a játékok és nyugodtan lehet azt venni, és meg fogják tartani a PC minőséget a PC-s játékok is?


Mert ez nagyon zavaros nekem.

Szóval csak azért térnék konzolra, mert mivel játékra való, csak azzal fognak foglalkozni, és a PC tele lesz mindenféle hackerrel, no játék, pokollá fog változni.


Szerintetek a PC-nek van és lesz is hatalma legalább akkora mint egy konzolnak, és itt nem az optimalizálásra és a "direkt játékra való" mondatra gondolok, hanem a játékkínnálatra és a biztonságra?


Csak én látok rémeket vagy vegyek tényleg konzolt?



2014. nov. 24. 22:01
1 2
 11/12 T/Z ***** válasza:
Aki éjszaka felügyeli ügyeletesként, h a rá bízott gépek, berendezések szépen működjenek, annak többnyire nem telik mással az éjjele, mint, h ücsörög egy gép előtt, fején egy "gamer" füles, és filmeket néz, fórumozik, vagy ha arra alkalmas a laptopja, akkor játszik. :))
2014. nov. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:DD XD

Karácsonykor mi is a családdal vagyunk ugye, de azért jó beülni kockulni is :D

2014. nov. 25. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!