Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vezetekeket hova kossem?

Vezetekeket hova kossem?

Figyelt kérdés

Gyors segitseg kellenne...


Ketto kulonbozo laptoptoltot akarok ossze hozni egyet.... Az egyiknel csak piros es feher usinor van..


A masiknal van fekete piros es feher....


2014. nov. 23. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
?
2014. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg pároztatni akarok egy fókát és egy kolibrit.. Hogy csináljam?


Tehát két különböző laptoptöltőt szeretnél összekötni. Ez nem lehetséges, már csak az eltérő teljesítményű külső tápegységeik miatt sem. Ha még a csatlakozók egyeznének, so-so, valamit lehetne gányolni, de kétlem hogy így lenne. A megadott leírásból meg semmi sem derül ki.

2014. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Levagtam. Mindkettonek a zsinorjat, amelyik zsinor kell neke. Annak harom zsinorja van, fekete piros es feher



Amihez hozza akarom kotni ami az aramot adja azon csak piros megfeher zsi or van.... Egy trafo van benne aminaaram eroseget tudom allitani..... Hogyan kossem ossze hogy mukodjon

2014. nov. 23. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelő elektronikai tapasztalatok híján ezt most hagyd abba, mert teremtettél egy életveszélyes áramütés veszélyes szituációt.

Olyan csak a filmekben van, hogy összekötnek két drótot és minden meg van oldva.

2014. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
Inkább azt írd le mit szeretnél elérni! Mi a cél?
2014. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A cel hogy a dell leptopom mukodjon
2014. nov. 27. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahol 3 van ott fordítva működik.Tehát piros hoz a feketét. és a Fehézhez a pirosat.
2014. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szirty ***** válasza:

Azt felejtsd el. Vegyél Dell töltőt! Nem fog így működni.


Főleg ha az előző hozzászóló javaslatát követve esetleg fordított polaritású tápfeszt adsz neki. Azzal tönkreteszed.

2014. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!