Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Corsair H105 megéri?

Corsair H105 megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom eldönteni, hogy egy H100i vagy egy H105 érné-e meg jobban. Sokan azt mondják, hogy a H100i sokaknak kék halált okoz, vagy a ventilátorok mindig maxon pörögnek és nem lehet szabályozni, de konkrét átfogó tesztet nem találtam, ahol összehasonlítanák a kettőt. Szóval nektek mi a véleményetek erről ?

+ alapból van rajtuk paszta ugye ?

(Még egy olyan kérdésem lenne, hogy, ha veszek egy ilyet és a régi hűtőt leveszem, amin ugye volt paszta, gondolom marad a processzoron is, azt le kell szednem vagy nem muszáj és mehet rá az új, ha le kell, akkor hogyan ? Nem szeretném tönkre tenni.)


A válaszokat előre is köszönöm.



2014. nov. 22. 10:02
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Nem írják a kézkönyvbe, hogy lenn hozzá paszta. (Arctic Silver ajánlott, de vigyázz felkenésnél, hogy ne folyton ki)

Érdemes letakarítani a régit ha hűtőt cserélsz.

2014. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és mivel érdemes letisztítani a processzorról a rajta lévő pasztát? Amúgy a gép nincs 1 éves se egy Intel i7-4770k van benne, ennek ellenére, hogy nem olyan régi, így is lepucoljam róla? (eddig alap hűtő volt rajta)
2014. nov. 22. 11:26
 3/4 BM-Striker ***** válasza:
Simán egy papírzsebkendővel letörlöd a pasztát, aztán egy alkoholos ronggyal letisztítod felületet.
2014. nov. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ.
2014. nov. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!