Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné? [TÖBBI LENT]

Megérné? [TÖBBI LENT]

Figyelt kérdés

Ha most vennék egy AMD FX-8350et hány évig lenne még jó?

És egy R9 290X VGAval?



2014. nov. 19. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
A Bulldozer egy több, mint 3 éves architektúra. Ráadásul baromira igényes a tápáramkörre és hűtőre is kidobhatsz egy csomó bankót - bár úgy látom, pénznek nem vagy híján. Ugyanakkora én azt mondom, felejtsük el szépen lassan az FX procikat - erősnek még mindig erős, de semmiképp nem korszerű. Ha játékra kell, akkor nehéz ezt a kérdést megválaszolni, mert ott amúgyis a GPU erő a döntő. Máskülönben talán néhány célprogramon kívűl bármelyik Intel veri szegény FX-et. Ha ragaszkodsz az AMD-hez, végy egy X4-860K-t valami közepes VGA-val (270X/280) és ugyanannyi ideig elszórakázol azzal is, mint ezzel.
2014. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Nem. I5+z97-es alaplap.
2014. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 4460+r9 290x hasonló ár és untig elég, de akkor már inkább gtx970+4690, elkövetkező 3 akár több évben elegendő lenne (én 4 éve használom az i5 760om mellette r9 270x és amivel játszottam fullosan ment, most lesz csere:) )
2014. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Loach ***** válasza:
A processzor ár/teljesítmény arányban nem rossz, főleg ha nem csak játékra használod, hanem renderelésre/konvertálásra stb. viszont az igaz, hoyg a gtx970 hatékonyabb jelenleg, és még olcsóbb is...pofátlanság :) Egy Asus GTX970et már megkapsz 98e Ftért. Ha szívedben zöld vagy, akkor jobb választás (és drágább is) egy intel proci. Ha megteheted és nem csak játékra kell, akkor nézz egy i7-et, ha számít akkor a már fentebb említett i5öt vedd. ÉS akkor ahhoz elég egy 550Wattos táp...és ebbe már a tuning is benne van :)
2014. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hol van 98ért asus gtx?:D legolcsóbbak a gigák PCX-en és iponon is 101 az allja de lesz még drágább :D most az r9 290x olcsóbb az is gigában 93-100 között mozog
2014. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!