Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek vannak tapasztalatai...

Kinek vannak tapasztalatai pendrive-ok-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 8 GB-os pendrive-ot vásárolni. Legutóbb 3.500 Ft körüli áron felajánlottak egy használtat. Érdemes ezzel az ötlettel foglalkozni vagy mindig az újakra gondoljak?

#Pendrive-ok
2014. nov. 19. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

USB 2.0-s van már 2200-ért: [link]


USB 3.0-s 2600-ért: [link]


Ezért én ezt mondanám a helyedben: "kösz, de nem"


UI: én szeretem a Kingston pendrive-okat, azért linkeltem olyanokat.

2014. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a 3500 sok a 8gigásért (használtan), de egyébként a használt pendrivval semmi gond nincs, nagyon nem lehet őket tönkretenni. Persze miután átveszel egyet berakod egy olyan gépbe, amin van víruskereső, leellenőrízteted, majd leformázod.
2014. nov. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy sony 16GB-os. Kb két éves és túl van az 1000. írás/másoláson.

Gondoltam nemsokára bedöglik. Vettem kingfast 16GB-ost, és lassabban lehet rá másolni, kb két hónapos, és nem mindig érzékeli elsőre a gépem. TV fel sem ismeri.

2014. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

TV-nél lehet a fájlrendszerrel van gond. (Nem ismeri a TV.) Próbáld meg másikkal.


A másik problémára ötletem sincs.


A sebesség meg típusonként változó. Én is jártam már így...

2014. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!