Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Következőt állítottam össze:...

Következőt állítottam össze: AMD FX-6300,2x4gb RAM, ASUS R7 260X-OC 2GB GDDR5, Chieftec 500W iArena . Jó beruházás, hogy a mostani játékokat tudjam játszani 1600x900-ban? (tudok kompromisszumot kötni, nemkell élsimítás,16x-os msaa, stb)

Figyelt kérdés
ez nekem alaplappal, hdd-vel gépházzal kijött 150 körül, többet nem tudok rákölteni
2014. nov. 18. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább így és később i5 bele.


[link]

2014. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát akkor jobban járok egy olcsóbb és gyengébb procival, de erősebb vga-val? vagy csak te is az intel-t részesíted előnyben? (egyébként énis, csak olcsóbbak az amd procik, kb hasonló teljesítmény mellett)
2014. nov. 18. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban jársz a 270x-el és később vehetsz bele i5-t. Egyébként ideiglenesen nagyon jo párost alkotnak:


https://www.youtube.com/watch?v=Aa_CXNPvL-Q


srác tesztel pár játékot.

2014. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, nem gondoltam volna, hogy egy 2magos proci (ami 17ezer) passzol egy majdnem 50rongyos kártyával!
2014. nov. 18. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!