Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem bootol be az alaplap?

Miért nem bootol be az alaplap?

Figyelt kérdés

Vettem egy Gigabyte h81m s1 alaplapot egy i3 4150-es proci mellé 4gb kingston 1333mhz-es rammal. Már vagy hatodjára rakom fel újra a windowst mert nem bootol be. A telepités végén mikor ki adja az üdvözöljük feliratott akkor kéne jöjjön az asztal de nekem megjelenik a leállítás és onnan mikor bekacsolom megint csak egy szürge villogó kurzor (mint a parancssorban) jelenik meg és onnan indul újra megint. Már régóta ez megy és nem tudok vele mit kezdeni.

HDD-m:Maxtor Seagate STM380215AS



2014. nov. 18. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

nyomj egy f8 at és vga mod ellenőrzése


bár nem tudom hogy be e hozza

2014. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem reagál rá.
2014. nov. 18. 16:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg másik win?

Telepítésnél, ne hagyd bedugva lan kábelt. Lehet feltelepít valami wifos baromságot.

2014. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ahci be van a winyó ?
2014. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Windows 8-at nem engedi felrakni mert másik faljlrendszerben van a hdd-ről. Ezt nem nagyon vágom de valami OTG fájrendszerben kéne lennie és nem abba van vagy fordítva.
2014. nov. 18. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
hogyan telepited ?
2014. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dvd-el arra lét kiirva a mindkettő úgy kaptam őket eddig minden gépen működtek.
2014. nov. 18. 17:04
 8/9 anonim ***** válasza:
particionáld újra és fuss neki megint mást nem tudok javasolni
2014. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A telepítőnek elvben a neki kedves fájlrendszerre kell formáznia az adott partíciót.


Haladj végig azon a leíráson amit privátba átküldök, hátha kihagytál valamit. (A telepítő elkészítése nem érdekes, mert már van lemezed)

Azért nem ide linkelem, mert az oldal nem hagyja.

2014. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!