Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya a jobb?

Melyik videókártya a jobb?

Figyelt kérdés
Asus strix gtx 970 vs msi gtx 970? Megéri a 980?

2014. nov. 16. 12:29
1 2
 11/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Erre az évre? Ha ennyire el vagy eresztve, hogy minden évben őj konfigot veszel, akkor inkább vegél egy i5-ös konfigot és legalább nem kell teljesen új gépet venned 4 évig.
2014. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Alaplap: [link]

Proci: [link]

RAM: [link]

A többi alkatrész szerintem maradhat. A táp 650 wattos pontosan nemtudom milyen. A Winchester 1 TB szóval szerintem csak ezek kellenek.

2014. nov. 16. 14:57
 13/16 A kérdező kommentje:
Teljesen félre érted. 3 éve ez a gépem van. Most szerettem volna egy DDR 4 es rendszert de nem fértek bele az alkatrészek amiket szerettem volna. De játszani se birok a gépemen csak gyengébb játékokkal. Akkor mit tegyek? szóval úgy értve erre az évre. A vga marad jövőre. Szerintem a Winchester is. Lehet hogy a táp is. Szóval nem minden évbe veszek új gépet :)
2014. nov. 16. 15:02
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó?
2014. nov. 16. 18:00
 15/16 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát 1 évig még jó lenne a mostani géped is egy új vga-val. Aztán az alá építhetnél jövőre gépet. Én legalábbis így csinálnám. De jelenleg milyen vga-d van?
2014. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát a mostani az integrált. Szerintem énis úgyfogom cdinálni hogy jövöre az alá építek :)
2014. nov. 16. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!