Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem nyomtat a nyomtatóm,...

Miért nem nyomtat a nyomtatóm, mikor eddig semmi baja nem volt?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nemrég vettem egy új nyomtatót. Ha valakit nagyon érdekel HP Deskijet F4210. :) Tehát az van, hogy semmi baja nem volt nagyon szépen és gyorsan nyomtatott, skennelt, másolt tehát csinált az mindent ahogy kell :D. Aztán cseréltem benne patront vagyis nem is cseréltem, hanem töltettem. A feketét, mert a színes még félig volt. Akkor semmi baj nem volt. Olyat kellett volna nyomtatni, amiben szín is van, és nem nyomtatta ki. De nem írt semmi hibát. Na mondom, biztos kifogyott a szines (habár nem úgy mutatta, meg elvileg akkor is nyomtatna vagy nem tom). Mind1, feltöltettem mind2 patront. Aztán egyáltalán nem nyomtatott. Feltelepítettem megint, mert a réginél úgy kellett. De akkor sem nyomtatott. Nagy nehezen kinyomtatta a próbaoldalt, aztán semmi. Utána egyszer csak kinyomtatott egy csomó mindent, ami kellett nekem a suliba. (Próbálkoztam és sikerült xD) De aztán megint egy olyat kellett volna, amiben szín is van és akkor felmondta a szolgálatot. Kivettem a patront, betettem, megpróbáltam ha csak a fekete van bent, újra telepítettem, bedugtam másik USB portba, de semmi :S:S:S:S Folyamatosan azt írja, hogy nyomtató patron hiba. És csörög meg kattog meg ilyenek :S Talán az a baj, hogy a HP patronba nem HP lett után töltve??? Vagy mégis valami ötlet???? Bocs hogy ilyen szerencsétlenül írok, csak csaj vagyok és lövésem sincs ezekhez :D

Pls valaki nem tudna segíteni?? 19/L


2010. jan. 28. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Valószínűleg beleszáradt a tinta a patron fúvókáiba. Elvileg lehet kapni oldószert, ami oldja ezt a festéket, de nem biztos a siker. Szerintem próbáld meg új patronnal.

Ha lehet akkor eredeti HP-val. Igaz, hogy olcsóbb az után gyártott, de én sokat szívtam velük.

2010. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűű okés :D Köszi
2010. febr. 6. 01:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2010. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!