Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem nyomtat a nyomtatóm mi...

Nem nyomtat a nyomtatóm mi lehet a hibája?

Figyelt kérdés

A nyomtató neve Canon BJC-2100

Nem nyomtat egyik napról a másikra megadta magát mi lehet a hibája?

Kattog stb.. mint ha nyomtatna de csak az alap hang van amikor a 220 ból ki be huzom a hálótati zsinorját.

A számítógép felismeri USB n azzal nincs progbéma.


Patronokat ki be vettem ugy sem müködik..

Igen és ha az elején azt a kis nyilást fel nyitom ahol a partonok vannak nem jönnek oda középre a partonok hanem jobboldalt vannak a szélén elbujva.


De amikor áramot kap a nyomtató 2x 3 x középre jönnek és gyorsan vissza is mennek a jobb oldalra aki tud segíteni annak köszönöm! :)


2011. nov. 21. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszáradt a tinta.
2011. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi is a probléma, ha kinyitod, a patronoknak középre, illetve abba az állásba kellene állnia, ahol ki lehet szedni őket. Valószínű, hogy a nyomtatód szoftvere hibásodott meg, szerintem nem javítható, vagy ha igen, akkor egy új áráért kb.
2011. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ÓÓÓÓÓ! :(

Köszi hát ez nem ugy van.. ha kinyizom a patronos részt akkor is jobboldalon marad nem áll középre tehát ki sem tudom venni a patront normálisan! :(


Tehát akkor ez nem is javítható? Mondjuk annó ezt a teszveszen 3000.- ft é vettem azért szerettem nagyon mert fillérekért lehetett hozzá partont venni..


Jaj most mit csináljak . :(

De azért érdekes hogy így egyik pillanatról a másikra besz@rik? :S

2011. nov. 21. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pontosan az elektronika tulajdonsága, hogy egyik pillanatról a másikra (vagy nem is olyan hirtelen jön ez, csak ugye a burkolat alatt meg a chipekben nem látod, mi zajlik) Nem mondom, hogy 100%, de igazából bármi olyan hiba lenne, amit a felhasználó okoz a használat során és el is tud hárítani, a patronoknak attól a megfelelő helyre kellene állniuk. Vidd el szervizbe, de szerintem nem fognak jó hírrel szolgálni, maximum ha túl drága lenne, nem kéred a javítást.
2011. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

oké köszi! :)

Végül is lehet hogy jobban járok ha fillérekért veszek egy másikat, ez már vagy 2 éve megy rendszeresen.. tehát az árát kiszolgálta meg tudod mit vettem még észre?


El kezdek nyomtatni kattan egyet és sehol semmi.. meg jön a számítógépen jobb alsósarokba sárga felkiáltójel hogy PDF xx stb.. nem nyomtatható.. és a nyomtató nem is viszi..


Tegnap még ugyan ezt vitte.. érdekes. :)

2011. nov. 22. 00:16
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg nézztam a nyomtatót egyszer egyszer vissza áll középállásra a patronok..


El kezd nyomtatni nyomtat mondjuk 2 sort és se kép se hang szerintetek ez mostmár biztos hogy szoftver hiba lenne?


Köszi előre is!

2011. nov. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!