Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TeamSpeak! én hallok mindenkit...

TeamSpeak! én hallok mindenkit, de más nem hall engem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Logitech mikrofonom van, se msnen se teamspeak-en nem hallani amit mondok, de én hallom magam meg mindenki mást a hangfalból. hol kell mit beállitani hogy más is hallja amit mondok ?
2010. jan. 28. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Előszöris: magadat NEM kell hallanod. Tehát a hangkártyád KIMENETI oldalán a mikrofont némítsd le.

A hangkártya BEMENETI oldalán pedig válaszd ki a mikrofont, hogy aktív legyen. A többiek segítségével állítsd be, hogy mi a megfelelő hangerő a csúszka segítségével. A programoknál is meg kell adni, hogy miről vegyék a hangot.

A hangártya ki/bemenetét úgy tudod állítani, hogy a hangszóró ikonon jobbklikk/Hangerőszabályozó megnyitása.

2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még mindig nem működik, elnémitottam a lejátszást ( a kimenetet) és maxra raktam a felvételt ( a bemenetet). igy nem hallom magam, de még igy sem hallanak a többiek.
2010. jan. 28. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A programban és a hangtulajdonságoknál is kiválasztottad a mikrofont?
2010. jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, elképzelhető akkor hogy a mikrofon nem jó ?

mert ez csak sima mikrofon nem fülhallgatós

2010. jan. 29. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!