Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme még a játékos...

Van értelme még a játékos gépeknek?

Figyelt kérdés
Most láttam az AC Unity gépigényt és elröhögtem magam. Főleg a minimumtól fogtam padlót. Ezentúl ez lesz a szokás, hogy a lehető legfrissebb hardver kell majd játékhoz és azt is cseréljem kb. évente? :D

2014. nov. 13. 13:22
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Én 2 éve jutottam "játékos géphez" előtte integrálttal nyomtam egy vén laptoppal amit az előbb említettem.

Ez volt a konfig:

1,7-es duo proci

1giga memó

integrált kártya


Egy picivel jobb volt a procim mint a tied. :)


A játékos gépre évekig spóroltam, mire összejött a pénz egy normálisabb konfigra. És azért elég pofátlanság, hogy cirka 2 éves a cucc és már van ami megakasztja. De lehet, hogy zsákutca a dolog, mert eladni nem fogod tudni értelmes áron, szóval konzol sem lesz. Marad ez. Néha leülök Dungeon Keepert meg Mafia I-et játszani, a többi meg húzzon a francba. :D

2014. nov. 13. 13:59
 12/26 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha az az AC Unity ennyire szarul van megírva,hogy felsőkategóriás hardver kell hozzá?


Le van ejtve,nem kell megvenni/letölteni,van kismillió cím,ami gyenge hardveren is szépen fut,élvezhető grafika mellett.


Mindig van 1-2 ilyen szar,mint a Crysis 3,GTA4,Watch Dogs

Majd rájönnek a fejlesztők hogy a kutyának se kell,aztán változtatnak.

2014. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 HUN_Sector ***** válasza:

Az AC rosszul van optimalizálva. Mondjuk én az 50 giga szabad helyen fogtam padlót. Nem is olyan rég, még 850 megabyteos hdd-vel toltam :)


4 magos proci, 7970-es vga, 6 gb ram.. mindezt minimumomért.

Ezzel szemben biztos lehetsz benne, hogy xbox360-as hardveren is megjelenik, ami harmatgyenge ehhez képest. Szóval nyugodj meg, pc-n is lesz majd optimalizált változat... idővel.

2014. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az ac unity gépigény túlzás, én egy 2 magos pentium g3220 procival, 2x4 gb 1333mhz rammal és gtx 660al vígan játszok vele medium/high keveréken!
2014. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Van értelme. Ha évi 50k-t költesz "gamer" gépre (tehát évi 50k-ból fejlesztgeted), meg napi egy órát játszol, akkor kb. 140 forintos óradíja van a cuccnak. (persze ehhez még jön a játék meg az áram, de az sem több, mint ez, az egész nincs 300 forint óránként)

Cserébe kapsz egy mindenre alkalmas eszközt filmezni, netezni, programozni, rajzolni, amit akarsz mindenre.

Ja, és felesleges az AC4-ből kiindulni, mert ez úgy készült, hogy valami paraszt nagyot akart mondani a gépigénnyel, és így sikerült. Fx 6100-zal meg 7770-nel MINDEN játékot tudok futtatni, 1440x900-on medium (néha low) grafikával és valahogy nekem ez tökéletesen megfelel.

G.

2014. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

évi átlag 30.000ft-ot újrafejleszteni bőven megér havi szinten 3000ft-ot félre teszek és sokszor marad is.

Viszont amikor a gyerekek játszanak rajta jórészt és én csak pár naponta (ritka,hogy egymást követő 1-2-3 nap) 1 órát játszadozok rajta amíg tanulnak vagy iskolában vannak.

2014. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 halalfalo ***** válasza:
100%

Nem kell áttérni konzolra, mert ezek kamu gépigények.

Egy két éve okosan összeállított konfigon simán elfut High-on.

2014. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ha megnézted,2 éve is i5-öt adtak meg a COD_oknak minimális gépigény gyanánt.

Sőt Watch Dogsra is i5-öt írtak még is g3420-on vígan megy.

2014. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hát én úgy láttam,hogy a többségnek xarul fut. :(
2014. nov. 13. 19:33
 20/26 anonim ***** válasza:

Viszont nagy hiba lenne egy játék alapján leírni az egész PC-s játékipart.

Ez a játék jelenleg PC-re úgy ahogy van rossz. Várni kell a patchekre, javulni fog.

G.

2014. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!