Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyon tudok pendrive-ról...

Zoli026 kérdése:

Hogyon tudok pendrive-ról Windows 7-et telepíteni? / Sürgős

Figyelt kérdés

Addig megvagyok hogy:

- Leszedtem a windows 7-et

- Ráraktam a pendrive-ra a megfelelő progival


De nem tudom bootolni :S :(


Mikor újraindítom és a pendrive a gépben van akkor úgy néz ki mintha lefagyna a bios vagy ilyesmi, úgy értem bejön a gépnek a lógója és alatta van az a töltő csik az eljut a feléig és nincs tovább.


meg menyomom az F2-t ami a bios menü akkor ott is lefagy

Kiír mindent látja a pendrive-ot is de ott se enged tovább csak a fekete képernyőt és rajta azok a dolgok amit lát a gép


+ az van a bal alsó sarokban hogy Entering Setup...


Most várnom kellene vagy mi?


Az enter bill.re nem reagál a többi variációt pedig még nem próbáltam.


Hogy oldjam meg ezt a problémát? Tudom vehetnék dupla rétegűt de nekem a mai napon kellene feltenni és így akarom megoldani nem pedig dvd vel



2014. nov. 7. 16:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A #4-re nyomtam egy piros kezet. Úgy vagyok vele, amire nem muszáj, ne használjunk már külső programot, de mikor a megoldás bonyolultabb mint a külső program, akkor inkább az utóbbi. Itt lényegében mindegy is milyen programot telepít a gépére, mennyire szemeteli azt össze, úgy is újratelepíti az egész rendeszert. Az általam ajánlott Rufus-t meg nem kell telepíteni, csak futtatni. Két kattintás, iso betallózás, majd pár perc és kész az USB-s Windows telepítő.
2014. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

de már kész a cmd megoldás, most hogyan tovább?? Most használjam a rufus-t? vagy mi?


ha eddig eljutottam már nem kéne félbehagyni a munkát

2014. nov. 7. 17:33
 13/20 anonim ***** válasza:

Cmd-ben:

F:\BOOT\BOOTSECT.EXE /NT60 E:

Majd megnyitod a F meghajtót (mountolt iso) kijelölsz mindent (CTRL+A), másolod (CTRL+C), majd beilleszted (CTRL+V) a pendrivera, azaz az F meghajtóra.

2014. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

F:\BOOT\BOOTSECT.EXE /NT60 E:


ha ezt írom be akkor azt dobja ki hogy nem kompoatibilis mert én 64 bites rendszert akarok telepíteni ez meg ami most van az 32 bites

2014. nov. 7. 17:41
 15/20 anonim ***** válasza:
Én már egyszer leírtam a megoldást (Rufus), csináld már meg. Majd visszajön a #4-es, megoldja a további felmerülő problémákat. Mondtam én, hogy külső alkalmazással egyszerűbb, de ha nem, hát nem.
2014. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

így sem sikerült, nem bootol


nincs sehol a biosban hogy usb-ról lehessen :( :(


már nincs más választás le kell szednem egy másik win7-et?? :( :( :(

2014. nov. 7. 18:56
 17/20 A kérdező kommentje:
A rufus progival csináltam
2014. nov. 7. 18:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Hány száz éves alaplap, hogy nem tud USB-ről bootolni? Típus?
2014. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

nem tom de nem mostani darab


De SIKERÜLT!!!! :D:D:D


A biosban tényleg nem láttam az usb-t de viszont ha a vinyora nyomtam egy entert ott már betudtam állítani, nem tom mi volt a neve de nem usb az is biztos,


Szóval a vinyóba máshogy rendeztem a dolgokat és az újraindítás után már ez fogadott


"A telepítéshez nyomjon le egy bill.-t" (vagy ilyesmi) :D :D


Most nagyon örülök hogy sikerült mert már mind a 6gb ram használatban van nem csak 3.25gb :D.


Nagyon nagyon köszönöm a segítséget ;)

2014. nov. 7. 20:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Szívesen! Láttam közben egy másik kérdésed, arra is én válaszoltam többek között tegnap. :D
2014. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!