Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú monitort éri...

Milyen márkájú monitort éri meg venni?

Figyelt kérdés
Használtan megéri monitort venni?

2014. nov. 4. 00:59
 1/3 ChuckCOD4 válasza:
A Samsung és a BenQ monitorok a legmegbízhatóbbak. nekem egy Samsung Syncmaster-em van, nagyon szép képet ad. Csak ajánlani tudom. Árban is viszonylag kedvező
2014. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy használtan megéri-e ez elég relatív. Ha ismered az előző tulajt személyesen akkor igen, viszont épp úgy, ahogy egy autónál sem, egy idegen esetében itt sem ismerheted hogy bántak vele korábban. Persze ha bekapcsolod és szép képet ad, oké, de ha napi 18 órában működött éveken keresztül (pl cégnél), akkor kérdéses, hogy meddig fog még működni.


A márkák esetében pedig inkább azt mondanám, hogy mindig az adott típust nézd. A megbízható márkák közé sorolnám még: a dell-t, az lg-t, a nec-t, viewsonic-ot is.

2014. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

Meg természetesen az EIZO-t is.


Hp motorok is jók, általában LG panlesesek, sony-se voltak rosszak, amíg még Sony gyártott monitort



Nekem pl közel 9 éve egy LG L1750S-em van és kb 5 éve egy HP LP2065-em.


Használat monitorral nem nagyon volt gondom eddig.

2014. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!