Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsol a gépem, a CPU...

Kikapcsol a gépem, a CPU felmelegszik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Régóta fennáll már ez a probléma, online film, tv nézés közben kikapcsol a gépem.Pedig szépen kitakarítottam már úgyh a portól biztos nem, de mintha azt vettem volna észre h a ventilátor mindig ugyan olyan sebességgel forog.Olvastam valamit h speedFan programmal vagy a BIOSban lehetne növelni a forgását de nem nagyon mertem semmit állítgatni. Nagyon gyorsan felmelegszik, alapból 45, 50 fokon van, de ha elinditok valamit akkor egyből 60-70-80, majd egy-két perc mulva kikapcsol.

2014. nov. 3. 18:26
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Északról dél felé, az miért fontos?
2014. nov. 3. 18:45
 12/20 A kérdező kommentje:

"Fordulat-nyomatek kalibracio"

Ahhoz már nem értek, azt hogy kell?

2014. nov. 3. 18:46
 13/20 anonim ***** válasza:

"Északról dél felé, az miért fontos?"


E-D vonalba erdemes allitani a hazat, a hataval E-nak, kulonben a Fold magneses tere bezavarhat.

2014. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A fordulat-nyomatek kalibraciot meg a bios-ban tudod elvegezni, arra figyelj, hogy az osszteljesitmeny 70-80%-an legyen mindig!
2014. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
belenéztem a biosba, de nem nagyon találtam h mire gondolsz..
2014. nov. 3. 19:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Ott kell lennie, kulonben nem mukodne a venti egyaltalan.
2014. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Leírnád h mire mennyek rá, a cpu-t megtaláltam a biosban, de nem tudom mire gondolsz h mit állítsak át
2014. nov. 3. 19:07
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne allítgassál te semmit se.......

Vegyél hűtőpasztát, postázd újra, ha meg mindig azt csinálja, akkor szólj, és azt valahogy nem tudom elhinni, hogy 3 számtech boltba voltál, és egyikbe sincs paszta.

2014. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A mágneses teres dologról még nem hallottam, majd valaki felvilágosíthatna.

Szerintem egyértelműen a paszta lesz a gond. Ha megnézted, akkor gondolom levetted a hűtőt, majd visszaraktad pasztázás nélkül, ez bőven elég hozzá, hogy túlmelegedjen a processzor.

G.

2014. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát ez a mágneses dolog aztán okozhatja azt hogy melegszik neki a procija.......

Egyértelműen új paszta kell.

2014. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!