Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kikapcsol a gépem, a CPU...

Kikapcsol a gépem, a CPU felmelegszik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Régóta fennáll már ez a probléma, online film, tv nézés közben kikapcsol a gépem.Pedig szépen kitakarítottam már úgyh a portól biztos nem, de mintha azt vettem volna észre h a ventilátor mindig ugyan olyan sebességgel forog.Olvastam valamit h speedFan programmal vagy a BIOSban lehetne növelni a forgását de nem nagyon mertem semmit állítgatni. Nagyon gyorsan felmelegszik, alapból 45, 50 fokon van, de ha elinditok valamit akkor egyből 60-70-80, majd egy-két perc mulva kikapcsol.

2014. nov. 3. 18:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
milyen processzorod van ill. hűtés rajta?
2014. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Pedig szépen kitakarítottam"


Ujra is pasztaztad? Akkor marad a huto csere.

2014. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
AMD Athlon 64 x2 6000 dual core +3,10GHz
2014. nov. 3. 18:33
 4/20 A kérdező kommentje:

A pasztázást azt nem csináltam, de néztem és nem túl sok volt rajta.Próbáltam már beszerezni, de eddig nem nagyon sikerült, pedig 2-3 számítógépes üzletben is utána kérdezte és nem volt

Akkor az lehet a gond??

2014. nov. 3. 18:35
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

"Akkor az lehet a gond??"


Lehet is meg nem is, meg kell probalni. Nem a mennyisege szamit, hanem hogy friss legyen.

2014. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De olyat is megfigyeltem a ventilátor levétele után h azok a vékony lemezek a hűtőn mintha meg lenne a teteje kicsit rozsdásodva.
2014. nov. 3. 18:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy az a baj.
2014. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amugy milyen iranyban all a gephaz, kelet, eszak, del..?
2014. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom akkor az újrapasztázást.de szerintem azzal lehet valami h mindig ugyanolyan sebességgel forog a venitillátor. régebben mintha jobban zúgott volna, most meg nagyon csendben működik
2014. nov. 3. 18:42
 10/20 anonim ***** válasza:

"e szerintem azzal lehet valami h mindig ugyanolyan sebességgel forog a venitillátor."


Fordulat-nyomatek kalibracio megvolt?

2014. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!