Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok írni olyan PC-t,...

Tudnátok írni olyan PC-t, vagy hordozható számítógépet ami még filmnézésre, internetezésre sem alkalmas?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"filmnézésre, internetezésre sem alkalmas?"

És az neked miért is lenne jó?

2014. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A régi gépem. Tönkrement az alaplap, a HDD és átpakoltam máshova a RAM-ot. Az garantáltan nem jó ilyesmire.
2014. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Régi 478-os Celeron-os gépek a maguk átlag 512Mb RAM-al,meg annál is gyengébb AGP kártyával ma már csak stresszkeltésre használható.
2014. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést, mert néha szoktam itt, meg máshol is olyat látni hogy van aki olyat konfigot szeretne magának ami filmezésre, és netezésre alkalmas. Csupán csak kíváncsi voltam hogy van-e olyan PC, vagy hordozható számítógép amik még ezekre a dolgokra sem alkalmasak. Köszi a válaszokat.
2014. nov. 2. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlanám az én régi amd konfigomat:

ECS k7s5a pro alaplap

AMD Duron 800mhz

256mb ddr ram

Nvidia Riva tnt2 16mb (cs 1.6, vice city minimumon elfut rajta)

Acorp 230w táp

13gb és 40gb hdd

Windows xp professional sp3

2014. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol mintha láttam volna a sufniban egy 386-ost egy cga monitorral. Azon nem feltétlen futna jól a Fallout 4.
2014. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!