Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Internetezésre alkalmas ez a...

Internetezésre alkalmas ez a számítógép, ha szeretném, hogy gyors is legyen?

Figyelt kérdés

LENOVO G50-30 fekete notebook 80G00047

Celeron proci van benne és mivel az a legalja, félek, hogy lassú lenne.



2014. aug. 31. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lassú lenne. Mennyit szánsz rá? 100k alatt jobban járnál használt, garanciális gépekkel ( [link] )
2014. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 levis56 ***** válasza:
Nem feltétlenül lassú mert Celeron. A tabletekben ennél gyengébb procik vannak mégsem lassú. Függ attól is mennyi programot kiegészítőt,bővítményt pakolsz rá,mennyi progit futtatsz egyszerre. Torrent letöltés közben minden gép belassúl. Nem mindegy milyen böngészőt,vírusirtót használsz,minél kevesebb alkalmazás menjen a háttérben és a gyors gép alapja a felesleges dolgok,előzmények rendszeres törlése,registry tisztítás,töredezettség mentesítés,vírus és kémpprogram mentes gép. Netzésre, film nézésre egyszerűbb játékokhoz tökélletes.
2014. aug. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Torrent letöltés közben minden gép belassúl."


4 magos i5-öm van, észre se veszem, hogy 30MB/Seccel töltök le torrenten.

2014. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Torrent letöltés közben minden gép belassúl"

Na ne viccelj.

Egy p4-es gépen se veszem észre ha megy a torrent.

Max a sávszél fogy el, és a weboldalak emiatt lassan töltődnek be. De ennek köze sincs a géphez. Egy torrent kliens még egy routeren, vagy telefonon is úgy elfut hogy észre se veszed.

2014. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 levis56 ***** válasza:
Miért az nem belassulás ha az oldalakat lassan tölti be? 4-5 filmet töltök le torrentről,amíg a letöltéssel nem végez minden alkalmazás belassul,Pentium G3420,ha végzett újra eredeti sebességen megy. Én erről beszéltem nem arról hogy ha torrent van a gépen akkor nem lehet használni,ez csak időleges. Látom értelmezés zavar van vagy én írtam félreérthetően?
2014. aug. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a gép lassul be, hanem az internet. Nem minden alkalmazás, hanem csak azok, amik netet használnak.
2014. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Haha ha minden alkalmazás belassul vegyél új procit.
2014. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!