Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jövőhéten lesz egygigabyte...

Jövőhéten lesz egygigabyte gtx 760 4gb-os karim. Először is szerintetek milyen, hallottatok róla valamit? Másodszor pedig nekem egy i3 530-os van hozzá, az elég a játékokhoz? (pl: bf 4, evlil within). Valaki esetleg tud valami tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 12:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazad van néztem tesztet tényleg kicsit erősebb. De mindig is féltem az ati kártyáktól nem tudom miért mindig nvidiás voltam. Vagy neked van tapasztalatod az ati kártyákról vagy éppen erről az r9-ről?
2014. nov. 2. 16:06
 12/16 halalfalo ***** válasza:

Nekem R9 280-am van, semmilyen problémám nem volt vele.

És már évek óta nem ATI, hanem AMD. :)

2014. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jah igen tényleg :) Most olvastam utánna, hogy az amd felvásárolta az atit és neked milyen procid van hozzá? Mert beszéltem a tegnapi nap folyamán egy informatikussal aki az i7 és gtx helyett először amd és ati (volt ati :) ) kártya párosítást ajánlott mert erősebbek mint az intel nvidia.
2014. nov. 3. 08:09
 14/16 Stark2000 ***** válasza:
Nem egészen... Intel + AMD kombó a jó. De bárhogy működik, de gyártótól és forgalmazótól függ, hogy mi mivel kompatibilis.
2014. nov. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Stark2000 ***** válasza:
Nah, ezt remekül elírtam, így akartam: Nem egészen... Bármit bármivel össze lehet rakni, AMD-t Nvidiával, Intelt AMD-vel, stb. Bárhogy működik, gyártótól és forgalmazótól NEM függ, hogy mi mivel kompatibilis.
2014. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 halalfalo ***** válasza:
Intel I3 2120 van mellette. Néha azért gyengélkedik már a proci, de eddig a Watch_Dogs-on kívül a legtöbb játék high-ultra környékén futott.
2014. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!