Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanság mi volt a legnagyobb...

Mostanság mi volt a legnagyobb baromság amit hardver téren hallottatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán az amikor az egyik fórumon valaki ecsetelte, hogy a tápoknál a 80+ jelölés azt jelenti hogy a táp alkalomadtán lead 80 wattot pluszba.
2012. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy srác próbálta ecsetelni, hogy a 8x-s DVD írás lehetetlen, mert az optikai meghajtó 8x sebességen 11.000 rpm-en pörög, míg a HDD csak 7200rpm-en. xD
2012. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Panda Péter ***** válasza:

olyan sok volt... nem tudok választani :D


azért a srácon aki dual LGA1366-os lapot akart venni, facepalmoltam egy sort.

2012. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Nekem meg egy srác próbálta ecsetelni, hogy a 8x-s DVD írás lehetetlen, mert az optikai meghajtó 8x sebességen 11.000 rpm-en pörög, míg a HDD csak 7200rpm-en. xD"



Made my day

2012. ápr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 cipi8 ***** válasza:

Barátok közt-ben amikor azt mondta Hanna hogy olyan laptopot kapott melyben 64 magos a proci (van ilyen csak nem laptopba) meg már támogatja a gépe a 32 MB-os SSD-t.


Másik aki azt kérdezte hogy ha folyamatosan Csökkentett módban van a gépe az jó, mert növeli a gép és a monitor élettartamát! (Biztos sokra tudja használni)


Még sorolhatnék egy párat...


Még egy gyöngyszem: Ha kicserélné egy Bad Sector-os 160 GB-os vinyó lemezét otthon egy hibás elektronikájú 1 TB-os-éval akkor az úgy működne neki tökéletesen!

2012. ápr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem hardveres, de megkérdezte egy régi kollégám, hogy miként csökkentheti le egy mp3 mértét. Mondtam, hogy csökkentsen a bitrátán, de 128 pláne 96 alá nem érdemes menni, ha nem akar komoly minőségromlást. Másnap jött, hogy 32-re levitte és semmi különbséget nem tapasztalt ráadásul a szám is ugyanúgy 4'20" maradt. :D
2012. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én előbb olvastam hogy dual coros procit ha feljebb húz a gyerek az több magnak számít keressétek vissza 1-2 oldalon van:P
2012. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pár helyről hallottam olyat, hogy a gyorsabb RAM helyettesítheti a hiányzó kapacitást...valahogy úgy, hogy 2GB DDR2-1066 az legalább olyan jó, mint 3GB DDR2-667. Ez se rossz :)
2012. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

És még egy kérdést ha szabad.

Van olyan ami idegesít ilyen téren? Már mint GYK és hardver.

2012. ápr. 29. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Van. Néhányat le is írok ha nem gond(kissé hosszú lesz).

Kezdem mondjuk a HT-vel. A franc ki van már azzal hogy sokan elhiszik hogy a HT egyáltalán köszönő viszonyba van egy maggal. Múltkor találtam egy ilyen szintű hsz-t intel vs AMD(már maga a topik neve f@szság) topikban:

"az intel volt olyan rendes hogy a HT-vel kb ingyen adott nekünk a CPU-hoz magokat, szoftveres úton". Mit ne mondjak ez nem sokkal van távolabb a fizikai fájdalomtól. Persze ez nagyon véglet, általában csak olyasmi van hogy a HT 50% pluszt hoz minden tekintetben, ezt nyomják, bár nem tudom honnan szedték.

A másik meg a gameresdi. Mi a f@szért kell mindennek gamernek lenni? Gamer WC papír véletlen nincs már? Amúgy ha már GYK, itt nagyon rákaptak hogy minden szarba 990-es chipsetű lapot, és FX-8120-at ajánlanak, még akár HD 6850 mellé is...

Van itt egy srác(ha olvasod ne sértődj meg, de argh...) FX mellé folyton venné az 1866Mhz-s ramot, olyan indokkal hogy támogatja a CPU hivatalosan is.

Na meg most nem tudom mi volt ma, de eléggé nagyokosok a kérdezők is. Ír valamit az ember, aztán jön a kiokításuk(ami persze nem helytálló), és a végén egy ilyen ":O" Mit ne mondjak idegesítő. Aztán hiába magyarázod szerencsétlennek, ő az "okosabb", szerinte. ma is egy srácnak azért nem jó az IPS paneles monitor mivel 8ms-es a válasz ideje, mert ugye a 2ms-es TN paneles jobb...-.- és nem érti meg, de ő okos. Ja és mint kiderült full HD-re venne 2 db GTX680-at azért nem mindegy hogy 8 vagy 2. Na ez is őszített rajtam, pedig nem vagyok túl idős.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!