Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfigból mit...

Az alábbi konfigból mit érdemes cserélni?

Figyelt kérdés

Intel core-i3 3240

Ati radeon hd6670 1GB DDR3

Adata 8GB 1333Mhz-es DDR3-as Ram

Toshiba 1TB-os Winchester

Codegen 400W-os táp


A videókártyát és a tápot cserélném!

A tápot FSP Raider 550W

A videókártyára 50000Ft-ot szánnék! Geforce lenne szimpatikusabb. lehetoleg 4 Gb vagy 3

A táp bírja az új videókártyát és majd később egy intel core-i7-et 3.8 vagy 4Ghz-et !


2014. okt. 31. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

50Kből a legjobb VGA, nem nVidia, hanem egy Sapphire R9 270X

[link]

A VRAM "nem ér" semmit, mert lehet neked akár 16GBos VGA is, de ha nem tudja kihasználni azt, akkor fölösleges pénzkidobás volt az olyan VGA.

Első körben én vennék egy jobb tápot, mert örülhetsz annak, hogy nem durrant el eddig a géped.

A Codegen tápok egyenlők az öngyilkossággal.

Tehát Táp-->VGA-->CPU.

2014. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Codegen 400W-os táp <<< elsőnek ezt mindenkép!!!!!
2014. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el a Spár-ba (ez nagyon fontos!! sokkal minőségibb mint a teszkó vagy az ósan!) és vegyél kalácsot, tejfölt & májkrémet. Mindegyikből a legdrágábbat! (a kalács lehetőleg kakaós legyen mert azt szeretem) Utána fogj meg egy lábost, töltsd meg a 3/4edét vízzel.. azt forrald fel, majd rakd bele a tejfölt. várd meg míg kihül aztán öntsd ki. most jöhet a májkrém és a kalács. Megfogod a kalácsot, mellé egy kalapácsot (azta mekkora rím) utána a kalapáccsal vágsz 2 szeletet és megkened májkrémmel, de vigyázz, hogy a kalács ne legyen májkremes. utána hívd fel a rendőrséget és jelents be, hogy elkaptad a komplikált szendvics'-et és most megeszed. Jó étvágyat.
2014. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Várjunk, jó helyre írtam én ezt?
2014. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Stark2000 ***** válasza:
Nem hiszem, ugyanis "kalács" nevű hardvert / programot még nem láttam. Szerintem össze tévesztetted a kérdést egy főzőműsorral... :D
2014. nov. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kalács jó gépbe. Majd a procihűtő melegíti.
2014. nov. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez nem volt vicces


Kérdező, a tápot cseréld ki első körben.

2014. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!