Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érdemes költeni gépházra?

Mennyit érdemes költeni gépházra?

Figyelt kérdés
Sokan úgy gondolják, hogy mindegy milyen minőségű a gépház csak lehessen hova szerelni az alkatrészeket, és megpróbálnak rajta spórolni. Szerintem fontos, hogy jól szellőzzön az alkatrészeknek szempontjából. Mennyiért érdemes venni gépházat? Esetleg ha tudtok ajánlatokat azt is írhattok.
2014. okt. 31. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szellőzésen kívül még a kinézet is fontos. Jelenlegi házam Sharkoon Vaya, ez alatt nem igazán van jó ház, esetleg Sharkoon VS3-V, aminek előnye, hogy 35 centis vga is belefér, bár ott már nagyon látszik a spórolás. Szerintem 15 ezer az, amiért már egy minőségi, sok évig kiszolgáló házat lehet kapni.
2014. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jól szellőző, minőségi terméket akarsz, akkor szerintem Cooler Master gépházat vegyél!
2014. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zalman termékei között találni baráti áron jókat, én most a héten rendeltem egy zm11 plus-t 19-ért árulták
2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 körül már lehet kapni elég pofás házakat, nyílván ez függ attól is hogy mennyi pénzed van az egészre, mert általában a gépház az amin tényleg meg lehet spórolni pár ezrest, de nem biztos hogy érdemes
2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Én nem spóroltam rajta, nem is érdemes, sharkoon bulldozerem van, nagyon szép és minőségi ház. Simán megért 17k-t.
2014. okt. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!