Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Errol a konfigrol mi a velemen...

Errol a konfigrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Jatekra lenne(1080p-be minden fullon, egy jo 3-4 evig)

Minden velemeny johet, hogy mit valtoztassak rajta..Es direkt nem akartam SLi-s alaplapot, mert inkabb veszek majd 5ev mulga egy gtx1080-at, vagy mi lesz a neve, mint ez melle megegy ilyen kartyat


[link]


A keret fole nem nagyon akarok menni

A legidegesitobb dolog: varhatnek 2015-ig hogy lemenjen a gtx980-nak az ara, de kb marciusban mar jon a 980ti, majd a 990, es azok meg jobbak, de draga lenne, varhatnam mig lemegy az ara, de akkor megint uj szeria kijon..es is sose lesz kartyam ha mindig varok:(


2014. okt. 31. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

"Es direkt nem akartam SLi-s alaplapot, mert inkabb veszek majd 5ev mulga egy gtx1080-at, vagy mi lesz a neve, mint ez melle megegy ilyen kartyat"


Elnezve a jelenlegi 780-980 kozti kulonbseget, szerintem egy gtx1080 nem lesz gyorsabb, sem olcsobb ket 970-nel. Aztan mennyivel egyszerubb egy letezo kartya melle bevagni megegyet, mint eloszor megprobalni eladni a jelenlegit.


"A legidegesitobb dolog: varhatnek 2015-ig hogy lemenjen a gtx980-nak az ara"


Minek, 10-15%-al gyorsabb 970-hez kepest. A csucskartyakat csak gazdagoknak erdemes venni akik a leheto legjobbat akarjak, mert nagyon rossz az ar-teljesitmeny aranyuk.

2014. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó a konfig!


Figyelj , szerintem be foglalkozz most azzal , hogy milyen új Nvidia kártyák jönnek ki majd a közeljövőben!

Annak örűlj , hogy ilyen GTX 970-es kártyád lehet!

Én is ilyet szeretnék , de mivel kevés pénzem van ezért nem engedhetem meg magamnak!

2014. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jo csak most nincs +5ezer forintom SLI-s alaplapra. vagy akkor nem veszek DVD irot vagy nemtudom. Igy se tudnam megrendelni mert max 270K(szallitassal egyutt). SZoval varok hogy valami csokkenjen. Es lehet igazad van, es meg ugyis olcsobban jonnek ki ha megegy 970 + alaplap csere, mert ugye joval olcsobb lesz
2014. okt. 31. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:

"jo csak most nincs +5ezer forintom SLI-s alaplapra."


De van >40k-d tapra es hazra?!

2014. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mert hazbol zajcsillapitosat akartam, a tapbol meg Gold hatasfokut. A haz az biztos hogy ez lesz(tesztek alapjan legjobb arertek arany). Esetleg tapbol nezhetek olcsobbat, ami meg minosegi is
2014. okt. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!