Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD FX 8320 as processzor...

Egy AMD FX 8320 as processzor kitud teljesen hajtani egy GTX 970 - GTX 980 as videokártyát?

Figyelt kérdés

ha a Gtx 980 at nem,írnátok olyan AMD procit ami azt teljesen kipörgeti?


Válaszaitokat előre is köszönöm.



2014. okt. 29. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőven.
2014. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy bőven, azt nem mondanám. Általában igen, de a borzasztó gyenge egyszálú teljesítmény gyakran meg fog vele látszani. Számítani lehet vele fps dropra, komoly ingadozásokra.


Olyan AMD proci pedig nincs, ami teljesen jó volna. Legalábbis még nincs. Talán a következő architektúrával 2016-ban végre jön valami.

2014. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért ragaszkodsz ennyire az AMD-hez.

A kérdésből látszik, hogy nem értesz hozzá. Akkor meg mégis mi alapján mondod azt, hogy neked mindenképpen AMD kell? Az AMD nagyon gyenge egy szálon, és emiatt néhány játékban nem teljesít valami fényesen.


Hülyét kapok az ilyenektől, akik nem is értenek hozzá, de nekik mindenképpen Intel/AMD kell...

Képzeld nem vagyok én sem Intel párti, FX van nekem is a gépembe, de játékra egyszerűen jobb az Intel.

2014. okt. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, az a baj h nekem is egy fx 8320 asom vn es ezert kerdeztm
2014. okt. 29. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:

max 970-et vegyél.

És ha van rá lehetőséged, akkor tuningold.

Meg máskor írd le, hogy már van egy procid, mert a kérdésből az jön le, hogy procid sincs.

2014. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!