Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP brand gépbe lehet tenni...

HP brand gépbe lehet tenni videókártyát?

Figyelt kérdés
A gép egy HP Pro 3400 LH196EA MiniTower. Intel Core i5 2400 processzor van benne és 4GB DDR3 RAM. Szeretném ezt a gépet bővíteni egy videókártyával, de nem tudom egy ilyen gép egyáltalán támogat-e valamilyen videókártyát? Úgy tudom csak 200 Wattos a tápegység ami benne van,így hát azt is vennem kellene másikat szerintem. Videókártyát olyan GTX 750 Ti 2GB kategóriát szeretnék bele. Működne rendesen a videókártya ebben a gépben?

2014. okt. 19. 11:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen játékra szeretném venni a kártyát. Ez a gép rendesen ki tudná hajtani?
2014. okt. 19. 11:19
 2/5 anonim ***** válasza:

csak férjen bele a házba a kártya

Igen tápcsere mindenképp kell

2014. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És elvileg működne rendesen az alaplappal ami gyárilag a gépben van? AIDA64-el megnéztem, az alaplap típusa Foxconn 2ABF.
2014. okt. 19. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

mivel van az alaplapon egy PCI-e foglalat , ebbe vehetsz PCI-e videokártyát,

csak mondom férjen be a házba a kártya és kell egy táp ami elviszi mert 200W kevés

2014. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!