Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dead Island nem kompatibilis...

Dead Island nem kompatibilis az AMD-vel? ( TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Mikor elsőnek felraktam a Dead Island első részét törten, akkor egyfontában ezt írta ki a gépem : "A (z) AMD driver képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt. " Nem szenvedtem vele tovább és töröltem.

Nem régiben erre rá 2 évvel újra felraktam az Eredeti Dead islandot és a Dead Island Riptide-t is (steam). Azóta már vagy 20x újra volt téve a windows és minden driver friss a gépemen... és egyszerűen ugyanazt csinálja mind2 részével a gépem ..--> A (z) AMD driver képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt. Nem lehet vele játszani és nem értem miért van ez ...


Egyik ismerősöm is játszik vele, nvidiája van és nem csinál ilyeneket neki .. pedig sokkal gyengéb konfigja van, valami segítség?



™Alaplap(Motherboard): Alaplap: ASROCK 960GM/U3S3 FX

œProcesszor(CPU): AMD Bulldozer x6 FX-6100 3.3GHz AM3+

œVideokártya(GPU): Asus AMD Radeon HD 7700 1GB

œMemória(RAM): 8GB

œTápegység(Power Supply): FSP HEXA+ 500W

DDR3 1333mhz (Dual-Channel)

œOprerációs rendszer(Operating system): Microsoft Windows 7 Ultimate (64bit)



2014. okt. 27. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy vizsgálati módszer: [link]


Hátha legalább sikerül ezzel behatárolni a hiba okát.

2014. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találta rá mert csak 1 játéknál csinálja. megoldaná a hibát 1 nVidia kártya?
2014. nov. 2. 16:38
 13/16 anonim ***** válasza:

100%-ra nem lehet mondani hogy megoldaná. Valószínűleg azzal menne, mivel eltérő szoftvert használ.

Mondjuk úgy, 99% az esélye.

1% pedig egy másik szoftverütközés bekövetkezése.

2014. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Majd az idők múltán megpróbálok új videokártyát szerezni :)
2014. nov. 3. 19:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha rám hallgatsz, ezért nem veszel. Nekem nagyon nem jött be a hack&slash játékmenete a dead island-nek :)
2014. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem csak ezért szeretnék venni :D hanem nagyon sok gond van az AMD-vel és kicsit csalódtam ... kiszeretném próbálni az új szériás nVidiákat is ....
2014. nov. 4. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!