Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dead Island nem kompatibilis...

Dead Island nem kompatibilis az AMD-vel? ( TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Mikor elsőnek felraktam a Dead Island első részét törten, akkor egyfontában ezt írta ki a gépem : "A (z) AMD driver képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt. " Nem szenvedtem vele tovább és töröltem.

Nem régiben erre rá 2 évvel újra felraktam az Eredeti Dead islandot és a Dead Island Riptide-t is (steam). Azóta már vagy 20x újra volt téve a windows és minden driver friss a gépemen... és egyszerűen ugyanazt csinálja mind2 részével a gépem ..--> A (z) AMD driver képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt. Nem lehet vele játszani és nem értem miért van ez ...


Egyik ismerősöm is játszik vele, nvidiája van és nem csinál ilyeneket neki .. pedig sokkal gyengéb konfigja van, valami segítség?



™Alaplap(Motherboard): Alaplap: ASROCK 960GM/U3S3 FX

œProcesszor(CPU): AMD Bulldozer x6 FX-6100 3.3GHz AM3+

œVideokártya(GPU): Asus AMD Radeon HD 7700 1GB

œMemória(RAM): 8GB

œTápegység(Power Supply): FSP HEXA+ 500W

DDR3 1333mhz (Dual-Channel)

œOprerációs rendszer(Operating system): Microsoft Windows 7 Ultimate (64bit)



2014. okt. 27. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

AMD X3 440-el és Radeon 6870-el gyönyörűen ment a Dead Island az én korábbi gépemen. (Steames)


Szoftveres hiba van nálad, ami illesztőprogramból és registryből ered.

2014. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mind. 20 windows rendszeren ?:/ megpróbálom most win8.1-en hatha sikerul
2014. okt. 27. 15:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Teljes formatálás után pakold fel a windowst. Aztán tedd fel az alaplapi drivereket. Húzd le a legújabb AMD catalyst-ot, ne esetlegesen lementett telepítőkből dolgozz.

Aztán rakd fel a steamet és tesztelheted is.

2014. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen mindig így csinálom, mindig teljes formázás van és mindig fent vannak a legújabb driverek ! reméljük jó lesz !!! mert Windows 7-en soha se ment jól :(
2014. okt. 27. 20:49
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldódott meg........ ugyanezt csinálja Windows 8.1-en is :\ és csak ennél a játéknál ... csak a Dead Island-nál ... :\
2014. okt. 27. 22:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Gondolom nem eredeti windowsokkal próbálkozol.
2014. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az miért is befolyásolni bármit ? csomó ismerősöm játszik vele gyengébb konfig mellett ... és nem használnak eredeti windowst mert semmi ertelme .. draga es nem is add tobb elmenyt.
2014. okt. 29. 01:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert ha netről szedsz le windowst, akkor olyan kell, amihez csak aktiváló progit tettek fel. Sokat megpiszkálnak előtte, kivesznek ezt-azt és így előfordulnak ilyen problémák. Példának okáért: amit legutóbb megnéztem 7-es windowst, abban nem futott az internet explorer egyik verziója sem, mindig összeomlott a rendszer tőle. Másik win7 verzióval meg vígan szalad. Mondjuk az előzőhöz is azt írták, hogy 'untouched', de nem az volt. Szóval ezek közül sem árt akár több verziót megnézni.
2014. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én mondjuk tört win7-et nyomom és nálam ment FX 8350/HD 7850 OC.


Spec NCORE-on vannak fent minőségi tört win7ek is. Azzal kéne próbálkozni. De gyébként igen, én is formáznék és újra raknék mindent. 1 délelőtt alatt megvan minden ami kell (driver, world, adobe, Steam stb).

2014. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem 1 hulladék fos rendszert szedtem le hanem az eredetit nCore-ról .. és nekem nem volt semmi problémám vele.. minden ment, ahogyan kell neki. Mindig kaptam normálisan a frissítéseket... itt valami hardver gond lehet nem szoftver .. bár nem értem, mert minden játék megy tökéletesen csak a Dead Island sorozat nem ... Amúgy meg hozzáteszem, hogy rajtam kívűl 3-4 haverom is tolja Tört win7-en és semmi bajuk sincs... nekem most Win 8.1-em van fent , aktiválva van és és teljesen friss. Minden driver a legfrissebb. Szóval nem tudom mi lehet a gond, de kicsit idegesít, hogy kiadtam 8 eurót az összes Dead Islandért és nem akar müködni még így se :\
2014. okt. 30. 01:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!