Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xperia mini pro sk17i letörölt...

Xperia mini pro sk17i letöröltem a rendszert mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
kiiírt a telefon egy frissítést, rámentem, kimentem a konyhába mire vissza jöttem, sötét képernyő, telefon nem indul. csak ha nyomom, villog a zöld led, és 10mp múlva rezzen eggyet, flashtoolal próbálkoztam , de fél úton megfagy a folyamat, seus nem ismeri be, csak a flashtool, de nem tudok vele mit kezdeni. már 2 hete áll a telefon , vettem másikat, de egy jó telefont nem akarok a kukába rakni, mikor csak a szoftvere hibás. van erre megoldás vajon ? köszönöm előre is.

2014. okt. 22. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg nem szeretnél megválni tőle? (nekem van egy a birtokomban aminek az átvezető kábele ment tönkre meg a billentyűzete is kikopott kicsit) külön-külön mind a kettő használhatatlan szemét.
2014. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de :) írok privit
2014. okt. 22. 12:52
 3/3 anonim ***** válasza:
1#-es! Azóta mit csináltál vele? Megvetted? Jó lett? Rossz lenne egy ilyen jó telefont kidobni... sok mostaninál jobb... Én nem használtam ilyet sok ideig, de nagyon tetszett!
2015. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!