Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérlek segít. Setek, nagyon...

Kérlek segít. Setek, nagyon fontos! Mi történt a gépemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi gond nem volt vele, de ma ahogy bekapcsoltam fura vinnyogó hangokat adott ki többx egymás után is, amit kikapcsolás előtt közvetlen 1x szokott hallatni,de bekapcsolásnál ilyen soyem volt.. ( a problémat tovább neheziti h a monitorom is szar, ha bekapcsolom elfehéredik, csak miutan bejelentkezett utána ha várok 1 kicsit és gyorsan ki-bekapcsolom akkor ha szerencsem volt jo lesz). Szoval fura volt ahogy brkapcsolt de mivel a monitort meg nem kalcsolhattam be nemláttam mi történik. Aztán kicsit vártam de caaknem történt semmi, végül meguntam s megprobaltam a monitort bekapcsolni, szerencsere sikerult is és egy német nyelvü ablak fogadott a bejelentkezés kék hátterével (semmit nem tudok németül) ahol a nyelvet lehetett volna kiválasztani. Sajnos akkor bepánikoltam és nem Tudtam mit kéne tennem, ezért ujrainditotam, de utana ez az ablak mar nem jott fel, es a bootban az oprendszerem se talalta. Aztan kesobb kideritettem h vmi ilyewmi lehetett: [link]

Most ezzel bajt csinaltam h kileptem ebbol? Mi lett volna ez? Feltem h ezzel leformazom a gepem, mert sok dolog van rajta ami nekem szükséges. Utolag ezt nem lehet felhozni? meg amugy is mi lett volna ez? Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönném!


2014. okt. 19. 13:51
 1/4 Tengor ***** válasza:
Ahogy látom az írással is vannak problémáid, a gépet megjavítani nem fogod tudni. Ha tényleg fontosak az adatok, akkor bízd szakemberre a gépet (és esetleg a monitort is)!
2014. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Telefonról irok és gyorsan irtam bocsi ha vmit elirtam.. Itt nem olyan könnyű mint billentyűzeten. Csak annyi lett volna a kérdésem h mennyi az esély h tökremenr a gépem és elvesztek rola a cuccok? Meg miert jött be ez a német nyelvű dolog?
2014. okt. 19. 14:06
 3/4 levis56 ***** válasza:
Ha van telepítő lemezed bootold be,válaszd a javító módot majd ha jól emlékszem lesz olyasmi,hogy indítási problémák.
2014. okt. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2014. okt. 19. 14:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!