Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történne a gépemmel ha ezt...

Mi történne a gépemmel ha ezt megtenném? Fontos.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hát.. lehet hogy atom hülyeséget csinálni, 2 merevlemezre feltelepíteném a GTA San Andreast, ezt azért tenném meg, hogy az egyiken módokkal játszak Single playert (autók,... játművek, épület minden) a másikon meg a multiplayert játszanám módok nélkül, mivel több szerveren nem mennének a módok, kidob a játékból...


Mi történne a géppel ha ezt megtenném? memória az bírná.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

A memória hogy jön ide, egyszerre akarod őket futtatni...?

Semmi rossz se fog történni a gépeddel, de ha nem két külön operációs rendszerre telepíted fel, és egyik sem portable verzió, akkor nem fog összejönni.

2012. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy gép, egy operációs rendszer meg minden, csak a merevlemez különböző. Akkor nem mehet ugye?
2012. ápr. 14. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az OS engedné. De próbáld úgy, hogy az egyik csak portable verzió (telepítés nélküli, csak felmásolod).
2012. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vagyis simán átmásolom azt amit már feltelepítettem, olyan mintha léynegében egy mentést végeznék az egészről... értem
2012. ápr. 15. 00:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár így is jó lehet. Amire én gondoltam abból áll, hogy feltelepíted és azzal multizol. Letöltesz egy portable verziót, kicsomagolod, és azt lehet modolgatni. Ennek illik működnie.
2012. ápr. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!