Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős! Egy program feltelepít...

Sürgős! Egy program feltelepítése után a service. Exe pörgeti a gépet. Mit csináljak? Részletek.

Figyelt kérdés

Letöltöttem torrentről a Google Föld című programját, bár nem ez a fontos, hanem az, hogy a feltelepítése után a semmitől pörög a gép processzora és a ram is fogy. Rájöttem, hogy a service.exe nevű dologtól van ez, ami folyamatosan 20-50%-ra nyomja a CPU-t megállás nélkül. A program - azaz ez - automatikusan indul a windows indításával, de nem tudom letiltani, vagy bezárni. A gép vírust nem észlel.

2 gépre is feltettem a Google-t és mind a kettővel ez lett. Az egyiknél a rendszer-visszaállítás segített, de a másiknál nem lehet, mert nem volt mentés a gépen. Mit csinálhatok még??

kép: [link]


2010. jan. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

lehet ez is:

[link]

de 1 mély, csökkentett módban végzett vírusirtás segíthet (ha talál vmit, karantén!)

2010. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de, lehet ez is:

[link]

2010. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan töltötted le a Google Földet? Nem mindegy! Ez biztosan megbízható: [link]
2010. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sem fertőzött: [link]
2010. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kellett torrentet használnod? A progi ingyenesen letölthető és frissiti is magát. A torrenttel lehetett a baj. Valami féreg vagy trójai lehet a tettes. Kapcsold ki a Rendszer-visszállítást, inditsd újra a gépet és ereszd rá a vírusirtót.
2010. jan. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tudom... tudom...

visszaállítani nem tudom, mivel nem volt elég hely a gépen, így nem készült visszaállítási pont akkorra, amikorra kéne

csökkentett módban: nem észlelhető a lassulás, tehát ilyenkor nem működik a vírus, avasttal átvizsgáltam a gépet (szintén csökkentett módban) de nem találta meg, másik vírusirtót meg vmiért nem lehet feltelepíteni...

2010. jan. 24. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez egyértelműen újratelepítés. Belerágta magát a Registrybe, valami nagyon erőszakos trójai lehet. Barátomnak Virut nevű trójai okozta a bajt, amikor frissitettem és ráeresztettem a NOD-ot, összeomlott a rendszer. 15 perc után állt fel újra, de tíz esetből nyolc újratelepítés.
2010. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, újrahúztam :(
2010. jan. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!