Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játszottam a Watch Dogs al és...

Játszottam a Watch Dogs al és egy beállítást felvettem maxra szaggatott utána levettem és nem nem lesz baja gépnek mikor szaggatott nem erőltette meg a gépet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
:D
2014. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"mikor szaggatott nem erőltette meg a gépet?"

:DD

nem

nem erőltette meg.

ha nem tuningoltad még a géped alkatrészeit akkor megnyugodhatsz , mert a géped 100%-on járt. Egy számítógépnek az a dolga, hogy mikor nagy teljesítményt igénylő programokat futtatunk akkor 100%-on dolgozzon.

Az hogy a géped szaggatott, azt jelenti, hogy hiába ment a géped 100%-on ez a teljesítmény kevés volt a program (watch dogs) számára, hogy akadás nélkül fusson.

Tehát a géped 100%-os ereje is kevés a Watch Dogs-hoz...

2014. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

:D

Ez nem olyan, mint az emberi test, hogy meghúzódik az izom.

2014. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

még valami:

-ha lehet ne 5 percenként kérdezd már meg ugyanezt. Inkább várj türelmesen, lehet hogy csak napok múlva kapsz választ:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__6..

2014. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szaggatás nélkül megy csak ha azt felveszem akkor szaggat jól bírja amúgy a gépem.
2014. okt. 17. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

hát amikor "azt" leveszed akkor a játék nem kér annyi teljesítményt , amikor "azt" felteszed akkor a játék nagyobb teljesítményt kér.

Egy játékban a grafikai beállításokat lehet állítgatni.

Tehát ha nagyobb minőségűre állítod és szaggat akkor ahhoz a beállításhoz gyenge a videokártya teljesítménye. (szaggatást 25-30 képkocka/másodperc alatt látsz) Ha lejjebb-veszed a minőséget és nem szaggat akkor a videokártya teljesítménye elég arra, hogy ne lásd szaggatásnak a megjelenített képkocka/másodperc értékét. Tehát valahová 30képkocka/ másodperc fölé került, azzal hogy lejjebb-vetted a minőségi beállításokat, így nem kérsz tőle olyan nagy számolási teljesítményt, ezáltal a 100%-os teljesítménye elegendő lett.

2014. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem ártott a gépnek köszi :D
2014. okt. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!