Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Károsodhat ez olyan szinten...

Károsodhat ez olyan szinten ami nem az "előírt üzemi idő vagy mi? Nem régi a monitor 1-2éves

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a monitorom teteje felé elég melegnek tűnik a képernyő része. Nem károsítja ez a monitort vagy a kép minőségét? Vagy mért melegszik a tetején kizárólag?


Csak az érdekelne e hogy általában a "ti monitorotok is ilyen? mind. vagy mért van ez? (Fullhd samsung)



2014. okt. 17. 10:53
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Nem szoktam simogatni a monitoromat. Mivel árammal megy némi melegedés normális. Hogy neked mi a meleg az elég szubjektív, simán lehet ez az üzemi hőmérséklete.
2014. okt. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
30 35C fok kb, és ha már 4-5 órája megy az lehet gáz azért kérdeztem
2014. okt. 17. 11:03
 3/12 A kérdező kommentje:
de lehet van 40 is
2014. okt. 17. 11:03
 4/12 anonim ***** válasza:

előfordul kis melegedés minden monitornál, de ez nem károsítja...

többnyire olcsó monitorok melegednek, amiknek nem olyan jó a hatásfoka, sajnos a hő azaz a többlet elektromosság amit jobb monitorok megspórolnak.

Az én LG Flatron 24 colos monitorom egyáltalán nem melegszik és csak 5W/h fogyasztása van.

2014. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én egy 2011 es lg fullhd 3d tévét használok monitornak. De néha már az is olyam meleg hátulról hogy rossz hozzáérni. Azt monták a szervízben hogy ennél tipusnál ez természetes.
2014. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg ha lekapcsolom az elosztót akkor minden kikapcsol/le egyből, a monitorom meg villog még egy 50 másodpercig kb !? :DD szal tuti valami nem 100, de ha nem lesz baja akk mind1
2014. okt. 17. 11:35
 7/12 Tengor ***** válasza:
Villog a monitor? Hol? A képernyő v. a led?
2014. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
led, az elosztót északáras mindig lekapcsolom , és a monitor még egy 50 másodpercig villog magának aztán kikapcsol :D
2014. okt. 17. 11:40
 9/12 Tengor ***** válasza:
Az normális. A tápjában van pár nagyobb kondi, azoknak van egy bizonyos kisülési ideje, ami akár 50 s is lehet, tekintve, hogy a LED nem egy olyan túl nagy fogyasztó. Teljesen normális az ilyen viselkedés.
2014. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pinkpancser ***** válasza:
Tengor jól mondja! Ezért van az is, hogy laptop töltő kihúz, mégis világít 1-2 percig.
2014. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!