Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor no signal, no beep?

Monitor no signal, no beep?

Figyelt kérdés

Hali! Elővettem egy régi gépem, sajnálattal vettem észre, hogy nem megy a monitor ha rádugom, de minden más mozog. Nem én raktam össze, csak maximum a ramhoz nyúltam, így gondoltam az a baj. Olvastam, h porosodás miatt lehet, de a törölgetés sem segített rajta. Mi lehet a baja? Ja és már (kétségbeesett próbálkozás) beletettem a ramot (ddr 1 - jó régi gép) fordítva és akkor nem folyamatosan, de hangot adott, ha ez lényeges infó. A monitor más gépen működik.


Előre köszi a válaszokat!



2014. okt. 9. 02:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy visít a gép, ha fordítva rakod be a memóriát. Óriási hiba. Jobb esetben nem történik semmi, rosszabb esetben tömkremegy a RAM és/vagy az alaplap. Próbálj meg egy tutira működő RAM-ot betenni és esetleg kicserélni az elemet az alaplapon.
2014. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) még kipróbálom
2014. okt. 29. 03:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!