Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit lehet csinálni a monitorral?

Mit lehet csinálni a monitorral?

Figyelt kérdés
Vettem egy Samsung monitort és egyik ismerősöm azt mondta ezzzel le lehet takarítani a kijelzőt.Áttöröltük és azóta (főleg a fehér részeken látszik) olyan mintha nedves vizes lenne olyan elmosódott.

2014. okt. 8. 15:49
 1/4 Tengor ***** válasza:

Azt mondta, hogy Samsung monitorral lehet kijelzőt törölni? Hazudott!

Keress speciális monitor törlő kendőt / folyadékot. Ha van szemüveges a családban, akkor esetleg szemüvegtörlő kendővel / folyadékkal is lehet próbálkozni, van ami jó lesz, van ami nem.

2014. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bocsi rosszul fogalmaztam meg. Azt mondta h ez amivel letöröltük direkt erre van de atóta ilyen a fehér és semmivel nem múlik el.Bármivel próbáltam letörölni nem sikerült
2014. okt. 8. 21:49
 3/4 Tengor ***** válasza:
Huh... az gáz, lehet hogy az a valami megmarta a műanyagot? Mi volt amivel letörölted és milyen monitorról van szó?
2014. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom mivel lett törölve de egy samsung sa100 -ról van szó
2014. okt. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!